Wheetau kullanıcısının son içeriği

1. Wheetau

Çözüldü Cihaza hiçbir rom yüklenmiyor.

Çözüm nedir?
  2. Wheetau

Yardım Fastboot üzerinden hiçbir işlem yapamıyorum.

Merhabalar, kilidim açık olduğu halde ne fastboot rom atabiliyorum ne de fastboot üzerinden recovery basabiliyorum. Android 13 AOSP romda idim Eu rom dönmek için TWRP yüklemeye çalıştım olmadı, miflash ile son sürüm miui yüklemeye çalıştım yine olmadı. EDL moda sokup miui yükledim lakin EU...
  3. Wheetau

Yardım Miui 14 Port Rom için System Resize olmuyor

Merhabalar, Miui14 Port Rom kurdum ve gapps atabilmem için system resize atmam gerekiyor. Başarılı bir şekilde resize attığını söylese de bir değişiklik yok. Ne yapabilirim? Note8T / Willow
  4. Wheetau

Yardım TWRP Error Opening (Operation Not Permitted) Hatası

Arkadaşlar cihaza rom atamıyorum, sıfırlama yapamıyorum bir sürü Error Opening (Operation Not Permitted) Hatası var, ne yapmam gerek?
  5. Wheetau

Yardım MiFlash ROM Atma

CMD'de olmuyor, MiFlash'da böyle kalıyor 1618955062 Stoya Nobita Nobi sayın hocalarım TWRP açıldı kendi kendine lakin error opening (operation not permited hatası alıyorum bu sefer, bunu nasıl çözerim?
  6. Wheetau

Yardım MiFlash ROM Atma

Yok yine başaramadık, sıra CMD'de
  7. Wheetau

Yardım MiFlash ROM Atma

Eyvallah hocam eline sağlık Allah razı olsun.
  8. Wheetau

Yardım MiFlash ROM Atma

TWRP ile rom atarken hatalar silsilesi yaşadım ve TWRP'de silindi, şu an MiFlash ile rom atmaya çalışıyorum lakin ilk denememde sistem yine bootloop'a düştü ne yapmam gerekiyor?
  9. Wheetau

Soru Redmi Note 8 ROM önerisi

Arkadaşlar her türlü roma açığım. Düzenlemeli pil performanslı romlar önceliğim.
  10. Wheetau

Yardım Note 6 Pro TWRP yükleme ekranında kalıyor.

Nasıl manuel kurabilirim? Çok fazla bilgim yok maalesef.
  11. Wheetau

Yardım Note 6 Pro TWRP yükleme ekranında kalıyor.

Driverlar'ı kurmama rağmen böyle kalıyorum...
  12. Wheetau

Yardım Oyun oynamadan alınan ekran süresi

Miroom geçtim, 6 saat yerine 7.5 saat alıyorum akıllı ağ modu ile.
  13. Wheetau

Yardım Oyun oynamadan alınan ekran süresi

Arkadaşlar bu ekran süresi hiç normal değil. Ne yapmalıyım? Bl kapatıp garantiye mi yollasam?? Rom olarak mi-globe kullanıyorum.
  14. Wheetau

Yardım Note 8 6-8 Saat Ekran Süresi?

Arkadaşlar rom denedim stok denedim fark etmiyor. Ultra Pil Tasarrfuna alınca saatlerce gidiyor. Çift sim kartı da takılı.
  15. Wheetau

Yardım Miroom Sonsuzluk İşareti

Orange Fox üzerinden deniyorum şu an.
Üst Alt