wha44 kullanıcısının son içeriği

1. W

Çözüldü Note 6 Pro MIUI Default Font

Tamamdır oldu. Çok teşekkür ederim
  2. W

Uygulama Game Turbo!

Tesekkurler
  3. W

Yardım Mİ 8 Lite PUBG Tam Ekran Sorunu Yardim Lütfen

Oyundan grafik ayarlarına gir. Kavisli ekran Çeltikli ekran vs yazıyor ya, oradan Normal i seç duzelir
  4. W

Çözüldü Note 6 Pro MIUI Default Font

kolay gelsin, iyi haftasonlari diliyorum herkese ben cihazimin fontunu değiştirmiştim. daha sonra format attım cihaza ve formattan sonra en son yaptigim fontun kaldığıni gördüm. temalardan Default ayarlara geçince de fontun duzelmiyor. Her yolu denedim. Default fontu dosya olarak atabilecek...
  5. W

Çözüldü Kaçak Redmi Note 6 Pro Güncelleme Geldi, Yapılırsa İmeil Gider mi?

qualcomm işlemcili telefonlarda imei numarası silinmez. işlemci kendine saklar onu. stock rom ile imei geri çekilebilir. yani tekrar aktifleşir. kutuda yazan imei numarası ile telefondaki aynıysa korkma. ama sonradan farklı bir imei atılmışsa sıkıntı olabilir, kesin konuşmak istemem.
  6. W

Yardım Bilgisayarsız TWRP kurma (Note 6 PRO)

konu güncel ve yardımlarınızı bekliyorum
  7. W

Yardım Rootdan sonra

ben SUPERSU ile rootlamıştım. düne kadar sorun yoktu, "Mobil ağ kullanılamıyor" hatası almaya başladım. ne yaptıysam düzelmedi mecburen unroot yapıp cihazı formatladım. şimdi Magisk ile rootlamayı düşünüyorum ama bu şekilde hata verecekse yüklemeyeyim hiç. Sen hangi root u kullanıyorsun?
  8. W

teşekkürler Skylonely61 //konu güncel 1555266163 serhat.yldz bu konuda da yardımcı olur musun
  9. W

cmd ekranına fastboot davices fastboot flash recovery recovery.img kodunu girdikten sonra FAILED (Write to device failed (Invalid argument)) hatası veriyor //edit başka bilgasayarlarda sorun yaşamıyorum. driverlar yüklü. fasboot devices yazınca cihazı görüyor
  10. W

kolay gelsin. kullandığım pc twrp kurmaya çalışırken cmd ekranında hatalar veriyor. Rootsuz cihazıma telefon üzerinden nasıl TWRP kurabilirim? kalıcı olması şart değil, tek seferlik root dosyasını flashlasın yeter.
  11. W

Yardım Xiaomi Mi A2 ROM Atma

o gibi hataları usb 3.0dan dolayı yapıyor genelde. usb 2.0da deneyin ya da eski bir pcde
  12. W

Uygulama Hidden Settings MIUI - HyperOS v6.18

paylasan kisi bu sitenin kurucusu. diyelim ki sıkıntılı uygulama, adam kendi sunucusunda boyle bir sey yapar mi sence? açık hedef eder mi kendini? :) aaah ah.. paylasim guzel, deneyecegim bir ara. emegine saglik. dua ile..
  13. W

Soru Note 6 PRO supersu

Peki garantidisi birakir mi telefonu? Garanti disi kalirsa garantiye yolladigimda Garanti firmasi nasil anlayacak garanti disi olup olmadigini? Son olarak Unlock icin kayit olup bekleme sürecine girdigimde, unlock olana kadar telefonu kullanabilecek miyim
  14. W

Soru Note 6 PRO supersu

Merhaba, bir kaç sorum olacak; Telefonu rootlayabilmek için Miui Unlock yapmak gerekiyormuş. Ama bir yerde de diyor ki Global olmayan romlarda Unlock yapmaya gerek yok. Ben SUPERSU kurmak istiyorum cihazıma. Cihazım Global. .Bu cihaz için rootlayabilmem için illa unlock yapmam gerekli mi...
Üst Alt