Wexendax kullanıcısının son içeriği

1. Wexendax

Yardım Xiaomi Redmi Airdots Bir kulaktan ses çok az geliyor duyulmayacak kadar ama diğer kulaktan ses normal geliyor.

Hocam dediğiniz gibi garantiye göndereceğim ama şöyle bişe fark ettim, az önce şarkı dinlerken sol kulağın sesi gitti sağ tarafın sesi geldi ama normalde tam tersi sanırım bunun garip bir ayarı var ama ben bulamadım.
  2. Wexendax

Yardım Xiaomi Redmi Airdots Bir kulaktan ses çok az geliyor duyulmayacak kadar ama diğer kulaktan ses normal geliyor.

Evt o da çok güzel hiç kullanmadım ama hakkında bir kaç video izledim. 1599434520 Peki bunun bir tamiratı tarzı bir şey söz konusu mu yoksa kendime yeni bir kulaklık mı almam lazım ? (Hocam hemen cevap verin konular değişiyor :D)
  3. Wexendax

Madalya Instagram'da MIUI Türkiye'yi Takip Et Madalya Kazan!

Takipteyiz hocam sıkıntı yok :)
  4. Wexendax

Hocam benim dediğim Xiaomi Airdots baya sağlam kulaklık hem dokunmatik olmasıyla telefonu açmadan şarkıyı değiştirip dondurabiliyorum fiyatıda çok pahalı değil. :D
  5. Wexendax

Dediğiniz tarz yerler aktif oluyor, ama benim bu kulaklıktaki tek sıkıntım sağ kulağının sesinin az gelmesi.
  6. Wexendax

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Alırım bir dal
  7. Wexendax

Peki bunun bir tamiratı tarzı bir şey söz konusu mu yoksa kendime yeni bir kulaklık mı almam lazım ?
  8. Wexendax

Diğer telefondada aynı şekilde diğer tarafın sesi az geliyor. Ama o telefonda aynı şekilde Huawei markaydı. Hocam bide kutudan çıkarırken çalışan tarafın ışığı yanıyor çalışmayanınkide yanıyor ama geri gidiyor.
  9. Wexendax

Hocam benim erişilebilirlik sanırım biraz farklı :/ Sizin dediğiniz gibi bir kısmın sesi az olabilir ama nerden, çünkü ilk takıp şarkı açtığımda iki taraftan geliyor sonra diğer taraf kısılıyor.
  10. Wexendax

Arkadaşlar belirttiğim gibi Xiaomi Redmi Airdots kullanıyorum bir kulağından çok az duyulmayacak kadar az ses geliyor ama diğer kulağından normal bir şekilde geliyor ses kullandığım telefon Huawei bunun bir ayarı mı var nasıl yapıcam bunu yardımlarınızı bekliyorum.
  11. Wexendax

Yardım Airdots ses sorunu :(

Hocam oraya nasıl gireceğiz bendede tek bir kulağından çok az ses geliyor diğerinden normal derecede geliyor yardım edermisin ?
Üst Alt