Weun kullanıcısının son içeriği

1. Weun

Yardım Geri miu 12 ye dönmek istiyprum neler yapmam lazım

Merhabalar iyi akşamlar Şuan corvous os kullanıyorum ve bazı sebeplerden miu geri dönmek istiyorum bunun için neler yapmalıyım 1648486771 Bu arada root vs kalacak sadece romumu değiştirmek istiyorum
  2. Weun

Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

Pixel de arrow da kullandım ama en stabili bu şuan sizin cihazda bu romlar daha iyi olabilir
  3. Weun

Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

Benim pil kullanımı böyle hocam Msm Xtented kullanıyorum gappsli versiyonu 1644238537 Hocam çok iyi kulanın
  4. Weun

Rom [Android 11] [AOSP] Corvus OS v13.0 Exalted— OFFICIAL

Ya kusuruma bakmayın gapps indireceğim ama Amr amr34 fln diyor hangisini indirmem lazım
  5. Weun

Hocam fw ve rom hangi sırayla yapmam lazım
  6. Weun

Cahilliğime verin şimdi cihazıma kurmak istiyorum bunu twrp var bootloader açık fw ve rom u da indirdim sonra talimatta vendor demişsiniz o ne oluyor tam olarak
  7. Weun

Rom Official Arrow Os Android 12 / Redmi Note 8

Ellerinize sağlık
  8. Weun

Soru Rom değiştirmek istiyorum

Merhabalar öncelikle telefonumda pixel experience yüklü ve sürekli hata veriyor sıfırdan kuruyorum tavsiye edeceğiniz performansı iyi bir rom lazım
  9. Weun

Yardım Cihazıma rom yüklenmiyor

hocam düzeldi çok teşekkür ederim
  10. Weun

yardım edecek birileri var mı yarına kadar halletmem lazım
  11. Weun

tamamdır 1631477871 hocam dosya elime geçti ama ne yapmam gerekiyor şuan fw gapps demişsiniz ama
  12. Weun

Cihazımda miu eu rom yüklüydü pixeliuplus a geçmek istedim dataları valik cache dahili hafızayı wipeladım romu yükeldim yeniden başlattı kendini ve logo geldi biraz durdu ardından kapandı ve sürekli twrpye atıyor yardım ederseniz sevinirim
  13. Weun

Çözüldü Orangefox ta kaldı cihaz

deniyorum hocam 1624382525 hocam çok teşekkürler oldu
  14. Weun

Çözüldü Orangefox ta kaldı cihaz

öncelikle merhaba cihazımda pixel exprience plus yüklüydü ve update geldi bende indirdim sanki yeni rom kuruyormuş gibi orange fox a girdim ama wipe etmeyi unuttum akşam hali ile ardından reboot system dedim google logosu geldi 3dk kaldı sonra kapandı orangefox a attı ardından ne android neden...
  15. Weun

Yardım Xiaomi Redmi Note 9 sabahtan beri fastboot rom yükleyemiyorum

öncelikle fastbootdan yüklemek yerine twrp veya orangefoxtan yüklemeyi denediniz mi
Üst Alt