webuyeol kullanıcısının son içeriği

1. W

Soru Mi Mix MIUI 11 Güncellemesi Alacak Mı ??

anladım ama bu mi mix 3 fln değil eskidi artık neler çıktı kolay kolay ana sistem güncellemesi almaz tahminim anca içindeki ayrı ayrı proglara gene güncelleme alır
  2. W

Soru usb type C hdm kablo

zaten MHL desteği olan tellar çok az bende almadan önce GSMARENA yada google dan araştırıp bakıyorum benim bildiğim şu anda piyasada toplam abartmıyorum büyük markalarda dahil toplam 4-5 toplam milyon model içinde tv HDMI ve aparat adaöpterle bağlanan var NOTE 4 note 3 ler NOTE 8 ve 9 bide eski...
  3. W

Yardım Mi mix ısınma ve sarj

öncelikle telda bazı şeylerin int le çalışma mantığını anlamak gerek xiaomi mi mix içinde şimşek logo lu yeşil altında güvenlik yazan program var bu tıpkı diğer markaların kendi için yazdığı program gibi mi mix in int batarya yı cartu curtu kontrol etmek için gayet kullanışlı bir programı önce...
  4. W

Rehber Mi Mix - Magisk ile Root

evet teşşekürler ama magisk in resmi sitesinde 7.4.0 diye bi versiyon var ve archive yapmamışlar eski sürümler için sizde 20 nin download linki var mı bide benim bildiğim XDA sitesinde bu mi mix için özel twrp ler fln yapıyolar onlara bakmaya gerek var mı son miui 11 de siz bu root sistemini...
  5. W

anladım kendi orjinal ing forumlarda ve int de de batarya kullanımı uzadı yazıyo ve ayrıca yeni güç tassarufu modu eklenmiş dediklerini anladım genelde yeni bir afedersin cacık eklicem derken ana sistemi bozuyolar o zaman bu romdan sonra bi daha çıkmaz artık ana sistemde değişmiyeceğine göre...
  6. W

merhabalar yaklaşık 2 hafta önce güncelleme geldi tel ancak her yeni güncellemede olduğu gibi alışık olmadığımız arayüz ve sorunlar olan varsa mi mix için paylaşabilir mi? bende ona göre root lu yeni MUIU 11 kurucam
  7. W

Rehber Mi Mix - Magisk ile Root

merhabalar bu son çıkan MUI 11 içinde geçerli olabilir mi ona göre telefonu formatlayıp yedekleyip herşeyi yeniden kurup bu yöntemi denicem ROOT için?
Üst Alt