webeu kullanıcısının son içeriği

1. W

Yardım mi Note 9 Pro Mi hesabı Eski Numara Sorunu

Tamamdır farklı numara ile bir kaç saatte mesaj olarak link gönderdiler yeni şifre ile hallettim
  2. W

Dear 63****48, the request to review your account you submitted on [7/31/2021] was rejected. Possible reason: you didn't provide required info. bu şekilde red geliyor anlamıyorum :(
  3. W

mi Note 9 Pro mi hesabı eski numarada kalmış numara değiştiği için ulaşamıyoruz, kurtarma e-postası da eklenmemiş, mi hesaba web üzerinden giriş yapılabiliyor google hesabı ile eşleştirilmişti ama telefondan giriş yapamıyoruz şifresi unutulmuş ne yapılabilir telefon aktif kullanılıyor twrp ve...
  4. W

Soru Güncelleme kayboldu

kapat aç üst üste deneme yap gelecektir daha önce başıma geldi
  5. W

Soru Ekran Görüntüsü hakkında

Galiba bu sitede anlatılan dışında bir çözüm yok, tek çözüm uygulama indirip anlık taşıma yaptırmasını sağlamak https://www.teknop.net/samsung-ve-xiaominizdeki-ekran-goruntulerinin-google-fotograflar-ve-onedrivea-yedeklenmesini-nasil-durdurabilirim/
  6. W

MIUI 12 Mi Note 10 / Pro - Global Kararlı V12.0.1.0.QFDMIXM İndirme Bağlantısı

canlı duvar kağıtları romda yok değil mi
  7. W

4 Wipe - Format data / yes Reboot- Recovery şu kısımı anlamadım ne demek istedin ?
  8. W

benim cihaz twrp yüklü boot kilidi açık imei repair yapılmış imei zarar vermeden nasıl miui 12 yüklerim acaba
  9. W

Yardım Mi 9T Dokunmatik kendi kendine dokunuyor

sorunun çözümü bu galiba kendi ekranım sürekli basıyordu burdaki arkadaşın dediğini uyguladım çözüldü Xiaomi Telefonlarda Dokunmak Ekran Sorunu Kesin Çözüm - Teknop.NET
  10. W

Yardım Dokunmatik Kendi kendine basıyor

Xiaomi Telefonlarda Dokunmak Ekran Sorunu Kesin Çözüm - Teknop.NET sonunun çözümü bu galiba
  11. W

Yardım Mi 9 SE Dokunmatik Problemi

çözümünü buldum arkadaşlar burada denedim ve sorun çözüldü 1 çakmak yeterliymiş Xiaomi Telefonlarda Dokunmak Ekran Sorunu Kesin Çözüm - Teknop.NET
  12. W

Soru Mi Band 4 Türkçe dil ve karakter

aşağıdaki sitede adam mail atmış ama galiba güncelleme şimdilik yok diyorlar beklmede kalacaz Mi Band 4 Türkçe Dil Ne Zaman Gelecek?
Üst Alt