webcini27 kullanıcısının son içeriği

1. W

Çözüldü 11T Pro Sorunu Yardım

Şarjı sahte çıktı ondan öyle yapıyormuş
  2. W

Çözüldü 11T Pro Sorunu Yardım

Merhaba arkadaşlar telefonu yeni aldım 2 gün oldu bazı sorun ile karşılaştım sorunlardan bir tanesi 120 watt şarj var ama 120 watt şarj olmuyor 0- 100 şarj 1 buçuk saat sürüyor Ve chrome sayfasına girerken ekranda çizgiler beliriyor sanki ekranı kırık gibi leke felan bırakıyor telefonu...
  3. W

Yardım Mi9T Miui 11 sürümünü tekradan Miui 10 düşürme

Açıldığında Android yazıyor ama açık olduğuna dair bir iz yok "Hata yaptığında şu üç unsuru uygula: 1. Kabul et 2. Ders al 3. Tekrarlama PAUL BRYANT
  4. W

Bekleriz sorun değil teşekkürler kardeşim aydınlandım "Hata yaptığında şu üç unsuru uygula: 1. Kabul et 2. Ders al 3. Tekrarlama PAUL BRYANT
  5. W

Unlock kilidi kaldırınca şuan 168 saat hata veriyor bunun önüne geçebilirsek kaldıracaz yada 168 saat bekliyecez mecburen SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. W

Unlock felan var onu yapmam gerekiyormu SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. W

merhaba arkadaşlar kolay gelsin elimde Mi9T telefon var telefonu Miui 11'e güncelleme yaptım bunun sürümünü tekrardan nasıl düşürebilirim bu güncellemeden sonra telefon aşırı derece şarj tüketmeye başladı nerdeyse günde 3 kere şarja takacam muzdarip oldum dert ten yardımcı olabilecek bir arkadaş...
Üst Alt