WaTCHMaN kullanıcısının son içeriği

1. WaTCHMaN

Yardım Redmi Note 8 Pro Unbrick Yardım

Youtubedeki unbrick videolarına bakarak SP Flash tool ile cihazı brom moduna alıp rom yükledim fakat ayarlar kısmından expect bootloader seçmeyi unutmuşum . Birde bootloader kapatmış olduk istemeden . Şimdi de cihaz Redmi yazısından sonra miui logosu görünüp recovery moda atıyor edit ...
  2. WaTCHMaN

Cihaza şimdi tekrar stock rom flashladım cihaz aynı şekilde redmi logosu gelip tekrar açılıp kapanıyor.
  3. WaTCHMaN

şu anda mesela telefonu açtım port rom yükleyip ama mi flashla tekrar stock rom a dönsem aynı sorun olacak yüksek ihtimalle.
  4. WaTCHMaN

şimdi aklıma geldi bir deniyeyim olur mu acaba diye twrp yükleyip sonrada miui port rom yükledim bi tane ve cihaz açıldı. o kadar cihaz kullandım rom attım vs ilk defa bundaki gibi bir durumla karşılaştım . İlk port rom yüklediğimde açılışta ''geçerli cihaz kimliği . null cihaz kimliği geçerli...
  5. WaTCHMaN

donanımsal olamaz diye düşünüyorum çünkü donanımsal hiçbir müdehale etmedim. Yukarıda da yazdığım gibi tekrar imei atabilmek için eng rom yükledikten sonra başladı sorun.
  6. WaTCHMaN

Çözüldü redmi note 8 pro açılmıyor

merhaba. birebir aynı sorunu bende yaşadım bugün . nasıl çözdün acaba ?
  7. WaTCHMaN

Merhaba redmi note 8 pro cihazımda önceki atılan imeiden kaynaklı diye düşündüğüm için tekrar imei atmak istedim fakat eng rom yükledikten sonra cihaz açılmıyor . Redmi logosu geliyor sonra yeniden başlıyor. Global stock rom yükledim mi flash ile ama yine aynı . Cihazı bir türlü açamadım . Edl...
  8. WaTCHMaN

Yardım Telefon çağrısında karşı taraf sesimi alamıyor.

aynı sorun birebir bende de var çözümü bulamadım . cihazım redmi note 8 pro . Beni birisi arayınca sesim gitmiyor ama karşıdakini duyuyorum. Sonra kapatım ben geri arayınca sesim gidiyor normal bir şekilde. Çok ilginç bir durum.
  9. WaTCHMaN

Yardım Bootloader Açma Sorunu

Arkadaşlar sorunun sebebi kullandığım MIUI hesabının 30 günden daha yeni bir hesap olması. Bootloader kilidini açmak için 30 günden daha eski bir hesapla önce mi communityden sonrada geliştirici ayarlarından başvuru yapmak gerekiyor. Başvurudan 3 gün sonra kilidi açabilirsiniz.
  10. WaTCHMaN

Yardım Bootloader Açma Sorunu

Redmi Note 12 (tapas) cihazımı HyperOS sürümüne yükselttim . Bugün bi bootloader kilidi açayım dedim , önce mi communityden kilit açma başvurusu yaptım sonrada ayarlar kısmından aynı şekilde mi hesabımı kilit açmak için kayıt ettim . Fakat unlock tools en sonunda ''Please go to mi community to...
  11. WaTCHMaN

Rom Mi 9 MIUI 13 V13.0.2 Android 12 Beta 1

bu romun daha güncel ve titreşim çalışan versiyonu mi9 telegram guruplarında paylaşıldı. 1656094185 https://drive.google.com/file/d/1_2xnCq4dj0w9nPsvT9EdUwEHBanVEC_J/view 1656094234 https://t.me/cepheusupdateschat/view
  12. WaTCHMaN

Rom Mi 9 MIUI 13 V13.0.2 Android 12 Beta 1

şu titreşim işini nasıl çözeriz acaba
  13. WaTCHMaN

Yardım Mi 9 Çalışan Dual Speaker Modu Var Mı?

Bu forum dahil , xda ve 4pda dahil birçok yerde paylaşılan modları denedim
  14. WaTCHMaN

Yardım Mi 9 Çalışan Dual Speaker Modu Var Mı?

Merhaba, Mi 9 cihazıma Dual Speaker Modu yüklemek istiyorum. Cihazımda Miui 12 Android 11 Eu rom yüklü. İnternette ne kadar mod bulduysam ya hiç çalışmadı yada sesi sadece üstteki hoparlörden vermeye başlıyor. Sonuç olarak çalışan bir mod dosyası bulamadım. Elinde böyle bir dosya olup...
  15. WaTCHMaN

miui 8 v7.5.22 nian for samsung s3 i9300

benim gibi yıllar sonra ihtiyacı olup sağda solda arayanlar için mediafire linki buldum. link bozulana kadar kullanın :D http://www.mediafire.com/file/5fn3mij0fdqx4px/m0-7.5.22-6.0.zip/file
Üst Alt