WarLox kullanıcısının son içeriği

1. W

Yardım Wi-Fi kopması

Öncelikle aynı sorunu oreo da ve airtes modemde yaşadım.başka modem sorun olmuyor.Pie ye geçtikten sonra airtes te dahil hiç bir modemde kopma sorunu oluşmadı
  2. W

Yardım Mi 6 Tuşlar Çalışmıyor

Tam ekran hareketleri açıksa çalışmayabilir
  3. W

Çözüldü EU stabil rom bildirim sorunu

Uykudayken wifiyi kesiyordur.Mobil veriyi açıp tekrar deneyip
  4. W

Yardım EU rom bildirim sorunu (cihaz satılık)

Son uygulamalar menüsünden istediğiniz uygulamanın üzerine basılı tutun, kilit işaretine dokunun, bildirim sorunu düzelecektir.
  5. W

Yardım Mi9 se vs 2. El mi6

6gb sadece benim tavsiyemdir.kullanım durumuna göre 4 de yetiyorsa 4 neden olmasın. Yoksa 4 e bir itirazımız olamaz(:
  6. W

Yardım Mi9 se vs 2. El mi6

Mi6 nın 2 senede yeni yeni stabilitesi yavaş yavaş oturuyor Mi9 se yeni cihaz ve önünü siz düşünün. 2 senelik cihazın eksi yönü donanımsal pili olacaktır lakin yeni cihaza da stabilitiye oturtana kadar aynı yazılımsal pil sorunları yaşacaksınız.donanımsal pil sorunu değişebilir, yazılımsal pil...
  7. W

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

açtığınız konuyu inceliyin magisk permissive yi göremedim.
  8. W

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

Mi6 pie Gcam modülleri.Stabildir Kamera açılmazsa uygulama ayarlarından tüm izinleri verin çalışacaktır
  9. W

Mod (31.01.20) Oreo-Pie - Mi 6 Kamera İçin All İn One Miui 10 (AI-Sahne modları-Camera2api-60FPS...)

Mi6 pie Gcam modülleri Kamera açılmazsa uygulama ayarlarından tüm izinleri verin.Çalışacaktır
  10. W

İnceleme FDE.AI [6.2] [UPDATED]

[DRIVER] Adreno 5xx GPU Driver [V313 REV23 | V331 REV1] burdan devam edebilirsiniz
  11. W

İnceleme FDE.AI [6.2] [UPDATED]

Bunu kullanmadan Grafik birimi sürücülerini güncellerseniz 220 k ya yakın sonuç veriyor. İkisi birlikte güzel olabilir
  12. W

Diğer Kaldırıldı.

Mi6 ya bu konu sebebiyle bir sonraki güncelleme verilmeyecektir.Özelden linkleri gönderseniz daha iyi olurdu.Ödeme yapan bir çok arkadaşın hakkına geçmiş bulunuyorsunuz ve güncellemeyi engellemiş oluyorsunuz.
  13. W

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

kurulum ekranın da verilen hatayı uçak moduna alarak geçebilirsiniz
  14. W

İnceleme MIUI 10 - 9.3.28 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı-Linkler Eklendi)

O yüklemezse bu yüklemezse nasıl bilgi akışı sağlanır?
Üst Alt