Waluigi kullanıcısının son içeriği

1. Waluigi

Rom [RN8Pro] crDroidAndroid 9.5 [Android 13] Tim Support 10/03/2024 | [AOSP]

Rootlu isen AirFrozen veya Hail gibi programlar kullanıp uygulama ile işin olmadığı zaman dondurup kullanacağın zaman geri çözebilirsin dediler. Şimdilik tek çözüm yolu bu gibi görünüyor.
  2. Waluigi

Onlar da pil kullanımını kısıtlı hale getir dediler denedim ama işe yaramadı. Gerçekten enteresan. Benim bu telefonu kullanma sebebim bu rom. Kendisini çok beğendiğim için yeni telefon almak istemedim. Bataryayı değiştirir bu telefonu bir müddet daha kullanırım diye düşündüm ama bataryada veya...
  3. Waluigi

Şimdi ise uygulamayı sildim ve pil performansında gözle görülür iyileşme var.
  4. Waluigi

Dün de crdroid temiz kurulum yapıp denedim. Şarj performansı gayet iyiydi. Sonra kernelsu ve modülleri yükledikten sonra uygulamaları yükledim. Bu periyotta da pil performansı gayet iyiyken sonrasında şarj yine çok hızlı azalmaya başladı. Sebebi ise Vakıfbank uygulaması gibi gözüküyor sanki...
  5. Waluigi

Dün stock 12.5 yükleyip denedim ve beklemediğim bir şekilde problem çıkmadı pil konusunda.
  6. Waluigi

Demin yanlışlıkla kendi mesajımı alıntı yapmışım. Farkedince silip yeniden yükledim. Şimdi gözükmesi lazım.
  7. Waluigi

Hocam bir de şöyle bir durum var büyük ihtimal NFC ile ilgili. Kendisi çalışıyor ama pil kullanımına bakınca hiç açmadığım halde banka uygulaması şarjdan çektiğimden beri çalışıyor ve en çok pili o kullanıyor gözüküyor. Battery guru ile tüketimi takip ediyorum. Bu değerler çok yüksek 3 saat...
  8. Waluigi

10 numaralı sürüm büyük ihtimal DarkJoker sürümü. Tim abi A14 10 numaralı sürümü çıkarırsa, bu da düşük bir ihtimal, Enes M. hocam anında paylaşır. Magisk modülleri içinde daha hızlı şarj için Disable MiThermal modülü kurmuşum daha önceden ondan şüphelenip kaldırdım şimdi biraz daha iyi gibi...
  9. Waluigi

Telefoncu orijinal batarya ile değiştirdim dedi ama hamur gibi olmuş eski bataryadan daha kötü bir pil performansı var şu an.
  10. Waluigi

Elimden Note 10 Pro geçti, onun üzerinde bir çok aosp rom denedim fakat Tim abimizin yaptığı bu rom kadar hiçbiri hoşuma gitmedi ve aleti satıp yedekte beklettiğim Note 8 Pro'ya geri döndüm. Dönmüşken de batarya eskiyip hamur gibi olmuştur diye düşünüp orijinali ile değiştirdim. Çalışmayan...
  11. Waluigi

Tavsiye Poco X3 Pro'dan x5 Pro'ya Geçmek Mantıklı mı?

Bizim başımıza şimdilik gelmedi ancak anakart problemi yaşayanlar varmış. F5 de kendi adıma düşünmüyor değilim açıkçası :D
  12. Waluigi

Tavsiye Poco X3 Pro'dan x5 Pro'ya Geçmek Mantıklı mı?

Babam X3 Pro kullanıyor. Geçen amazon'da X5 Pro indirimde görünce ona heveslendi. Almak mantıklı olur mu acaba?
  13. Waluigi

Sohbet BL Kilidi Hakkında Küçük Bir Soru

BL kilidi açık bir telefonu satmak isterken garantisine zarar gelmemesi için satmadan önce MiFlash ile clean and lock seçeneğini seçip kilidi kapattık diyelim. Alan kişi de bunu tekrar açmak isterse sadece benim Mi hesabım ile mi unlock işlemini tekrar yapabilir?
  14. Waluigi

Rom HyperOS V1.0.14.0 - PORT | Android 14 / Güncelleme: 07/11/23

Anladım. Modül bildirim gelmesini etkiliyor mu?
Üst Alt