Walt kullanıcısının son içeriği

1. W

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

Evet mesajlaşma uygulaması açılmıyor, var mı aynı sorunu yaşayan Sent from my MIX 2 using Tapatalk
  2. W

Ana Başlık Xiaomi Mi Mix 2 Kullanıcılar Kulübü

Şuan mix 2 kullanan bi admin veya admin ruhlu bi arkadaş boşluğu doldursa da biz de yeni gelişmeleri tek ekrandan takip edebilsek MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. W

Beta miui 11 den stabile geçtim, format data işlemi yapmadan direkt kurdum üzerine normal olarak. Açılınca temizleme yaptım dahili uygulamadan, 7gb filan artık sildi, şuan Bi sorun görünmuyor, sorun olur mu MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. W

Sohbet Xiaomi Olmayan Cihaza Miui Yüklenir Mi

xiaomi olmayan bir telefona twrp ve diğer romlar yüklenebilir mi, xiaomi'ye uygun olanlardan bahsediyorum
  5. W

Ana Başlık Xiaomi Mi Mix 2 Kullanıcılar Kulübü

Beni de ekleyebilirsiniz
  6. W

Bu arada twrpde iken format data sonrası yani, dosya aktarılır dediniz, bunun için herhangi bir şey kurmak gerekiyor mu pcye yoksa doğrudan usb kısmından mi
  7. W

Rehber [20.1]Magisk Modül Yükleme Aracı Nedir ? Nasıl Modül Yüklenir ? Kurulumu nasıl Yapılır ?

Hocam modülü indirmek ne oluyor yani, indirince uygulaması filan gelmiyor, mesela YouTube Vanced var o modülü Bi şeyle birlikte mi kullanmak gerek
  8. W

Twrp açık halde iken, bilgisayara bağladığımda dosya aktarmama izin verir yani, bir de twrp in kendisini de silmemesi için ne yapmak gerek
  9. W

Hocam kurulum öncesi format data demek daha temiz bir kurulum yapmak için gerekli sanırım. Ama şöyle bi durum var, benim telefonumda sd kart girişi yok, dolayısıyla yükleyeceğim şeyi dahili hafızaya indiriyorum, format data deyince onu da silmeyecek mi, yoksa bilgisayardan mı tekrar atmak lazım...
  10. W

Rehber TWRP Temizle/Wipe Seçenekleri Kullanımı (Görsel Ekli)

Miui 10dan 11 geçeceğimiz zaman ilk anlattığınız format data demek yerine gelişmiş seçeneklerden ilk üçünü secsek de dahili dosyalar kalsa ama rom güncellenmiş olsa olur mu, yoksa zaten format data demek aynı şey mi
  11. W

Soru Rom Yüklemelerde Sorunun Kaynağı Nedir

Çok sağolun brolar
  12. W

Soru Rom Yüklemelerde Sorunun Kaynağı Nedir

Herkese iyi akşamlar. Bu işlerden pek anlamıyorum ama garantisiz bi mi mix 2 aldım, bu sebeple bi seneden fazla oldu gerek bizim forumdan gerekse başka yerlerden arasıra bakıp öğrenmeye çalışıyorum. Twrp kullanmayı ogrendim birazcık bu sürede. Magisk ile ilgili daha yeni bir seyler...
  13. W

Çözüldü Twrp neden değişti

Teşekkürler
  14. W

Çözüldü Twrp neden değişti

Bunları nasıl yapacağıma dair başlık var mı, Eyvallah hocam
Üst Alt