vuralun kullanıcısının son içeriği

1. vuralun

Rehber MIUI 12.5 SafetyNet Geçme + L1 Sertifikası

Konu için teşekkürler cihaz safetynet geçti sertifikada sorun yok ama L1 sertifikası gelmedi çin cihazı olduğu için mi sertifikam yok acaba ?
  2. vuralun

Rom Redmi Note 8 Pro Global Kararlı V12.0.2.0.QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Yüklemeyi yaptım fakat bildirim paneli farkli olmadı eskisiyle aynı internetteki guncellemelere baktığımda control center tarzinda bişey cikiyor ustten asaya cekince soeun nedir ? 1595279764 Soeunu çözdüm ayarlardan ekran daha sonra bildirim çubuğu kontrol merkezi yazan yere girin yeni control...
  3. vuralun

Wipe yapmazsam sıkıntı olur mu direk yüklesem kullanabilirmiyim ?
  4. vuralun

Twrp üzerinden yapıldığında dosyalar silinir mi ?
  5. vuralun

Yardım Redmi Note 8 İmei

Anladım hocam teşekkür ederim.
  6. vuralun

Yardım Redmi Note 8 İmei

Merhaba, redmi note 8 imei islemini nasıl yapabilirim ?
  7. vuralun

Yardım Format Aticam

Teşekkürler, hocam son bi sorum olucak format sonrası twrp gitmez dimi hocam sadece root gidicek twrp ekranindanmi atmam gerekli yoksa ayarlardan atsam olur mu ?
  8. vuralun

Yardım Format Aticam

Merhaba, telefonum twrp yüklü ve rootlu netflix hd sorunu yuzunden son care olarak format atmayi denicem fakat format atarsam root gidermi? Sorunsuz format icin hangi islemleri yapmaliyim? Not : Çin Modeli Global rom yüklü
  9. vuralun

Rom [Android 10] Redmi Note 8 Pro Global Kararlı v11.0.4.0 QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Hocam telefon rootlumu netflix bendede sd sizde format sonrasi duzelmis sanırım
  10. vuralun

Rehber [ANDROİD 10] Redmi Note 8 Pro Twrp+Root

Özür dilerim, root işleminde sorunu yasiyor sandım.
  11. vuralun

Eğer full wipe yaptiktan sonra yinr ayni sorunu yaşarsanız kullandigim dosyayi atabilirim size
  12. vuralun

Yaklaşık 1 saat once kendi yontemlerimle twrp yükledim ardindan twrp icinden root yaptığımda cihazin surekli twrp ekranina girdigini gördüm (çin modeli) sorunun root dosyasindan kaynaklandigini anladım farkli bi kaynaktan indirdigim root dosyasiyla sorunsuz sekilde root islemini gerceklestirdim...
  13. vuralun

Rom [Android 10] Redmi Note 8 Pro Avrupa Kararlı v11.0.3.0 QGGEUXM İndirme Bağlantısı

Global rom yüklü recoveryden yuklemeye calistigimda güncelleme doğrulanmadı hatasi aliyorum sorun nedir?
  14. vuralun

Rom [Android 10] Redmi Note 8 Pro Global Kararlı v11.0.4.0 QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Android 10 oluyor netflix hd uyumluluk soeunu giderildi yaziyor bende olmadı ama sende olabilir karanlik mod uygulamalara entegre edilmiş gördüğüm kadariyla klavye ve bazi uygulamalar değişmiş baska bi özellik goremedim
Üst Alt