vtechno kullanıcısının son içeriği

1. vtechno

Mod MIUI Launcher 4 POCO Magisk Modülü

Ben bu modulu yukledim. Ama poco x5 hic bir degisiklik oldi. Bu modul ne işe yariyor anlayamadim ben 22111317PG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. vtechno

Rehber Play Intergrity Fix "pif.json" Hatası (Sertifikası olduğu halde Netflix İndiremeyenler Buraya)

Paylasim icin tesekkrler. Bende arastiriyorum bunu ama birturlu sonuc elde edemedim. Bende pif.json da yok söz konusu klasörde. :( 22111317PG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. vtechno

Rehber Zygisk Detach Kullanımı - Resimli Anlatım

Faydalı bir modulmus. Kullanmaya basladim. Tesekkr ederim. 22111317PG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. vtechno

Mod Monet Kaldırma Magisk Modülü

Bu yeni romlardaki çirkin pembeyi kaldirmak icin bir modul mu yoksa ? 22111317PG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. vtechno

Araçlar KernelSU - Kernel tabanlı ROOT ve modül yönetim sistemi

Cihazin konusu boş malesef 22111317PG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. vtechno

Mod Google Play Store Sertifika & Safetynet Fix Modülü

Netflix apk olmadan hala kurulmuyor. Ama banka uygulamalari fark etti mi bakayim 22111317PG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. vtechno

Araçlar KernelSU - Kernel tabanlı ROOT ve modül yönetim sistemi

Bende denemek istiyorum kernelsu fakat hangi paketi yüklemem gerek bilemedim. Yardımcı olur musunuz ? 22111317PG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. vtechno

Caner hocanın paylaştığı github linkinden modülü indirdim. Magiskten kurdum. Reboot ettim. Sonra playstore un verileri sildim oldu. Ne işe yarayacak bu sertifika bilmiyorum ama oldu :) 22111317PG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. vtechno

Duyuru XiaomiUpdate.com Sitesi Açıldı!

Yok hocam nerede bizde o şans :) supraseverim diyelim. 22111317PG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. vtechno

Duyuru XiaomiUpdate.com Sitesi Açıldı!

Guzel site.tebrikler. Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. vtechno

Yardım POCO X5 5G Batarya konusu

Eu rom son surum. Miui14 a13 22111317PG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. vtechno

Bu magisk gibi bişey mi yoksa supersu gibi mi Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. vtechno

Soru MIUIGPT Botu ile Artık Daha Hızlı Cevaplar Alabilirsiniz

merhaba bot. Bir uygulamanın kaynak kodlarıyla oynayarak dpi ayarını en kolay nasıl değiştiririm? amacım kendi telefonumda uygulamanın farklı çözünürlükte açılması değil, direk uygulamayı başka başka cihazlara da kursam benim istediğim gibi daha ufak yazı ve simgelerde olsun istiyorum. yardım...
  14. vtechno

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Poco X5 5g aldım arkadaşlar. Fena değil telefon Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. vtechno

Yardım xiaomi.eu_multi_MOONSTONE_V14.0.5.0.TMPMIXM_v14-13

https://androidfilehost.com/?fid=16385555061192796036 https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_MOONSTONE_V14.0.5.0.TMPMIXM_v14-13.zip/download POCO X5 5G miui 14 ve android 13 bir rom. Hibrid bir rom olduğu...
Üst Alt