vsdrh kullanıcısının son içeriği

1. V

Yardım Bluetooth Kulaklık Bağlıken Wifi Hızı Düşmesi

Önceki telefonum Xiaomi Mi 5s de böyle bir sorun yoktu.Evimdeki aynı wifi, aynı router, aynı kulaklık.
  2. V

Yardım Bluetooth Kulaklık Bağlıken Wifi Hızı Düşmesi

Merhaba. Telefonu yeni aldım ve bluetooth kulaklığımı bağladığım zaman wifi hızının çok fazla düştüğünü gözlemledim.Örneğin kulaklık bağlıyken youtubeda bir video izlerken sürekli duruyor ve videonun gri barı çok az ilerliyor, bluetoothu kapattığımda ise video normal bir şekilde kesilmeden...
  3. V

Yardım Telefondan Kaynaklı Sinyal Gücü Düşüklüğü

Selamlar.Yaklaşık bir haftadır mobil veri açıkken telefonumda sürekli H ve H+ simgelerini görüyorum.Bundan öncesinde sürekli LTE idi.Yaptığım bir değişiklik sonucu meydana gelmedi bu sorun, durduk yere oldu.İşin ilginç yanı hattımı başka telefona taktığımda LTE gösteriyor.Hattım Türk Telekom...
  4. V

Çözüldü Telefon açılmıyor, TWRP'de dokunmatik çalışmıyor

Hocam tekrardan geldim.TWRP kurarken "partition flashing is not allowed" hatası alıyorum.Telefona tekrardan MIUI kurduğum için bootloader kilidini tekrardan mı açmam gerekiyor? Anladığım kadarıyla saçma da olsa böyle. Edit: Evet tekrardan unlock yapmam gerekiyormuş, hallettim.TWRP flashladım...
  5. V

Çok teşekkürler hocam indirip deniyorum hemen, bir sorunum olursa tekrar yazarım.
  6. V

Hocam teşekkür ederim ama iki sorum daha olacak.Birincisi fastboot romu (tgz) tam olarak ne oluyor bilmiyorum ve sanırım kullandığım rom için fastboot romu mevcut değil.İkincisi de benim asıl sorunum TWRP'yi tekrar kullanabilmek.Nasıl çözebilirim acaba?
  7. V

Telefonumda güncel Pixel Experience romu kuruluydu.Bugün öğle saatlerinde kendiliğinden kapandı ve açmaya çalıştığımda boot ekranında bekliyordu açılmadı.TWRPden kurcaladım lakin sonuç alamadım, backup'dan restore yapmaya çalıştığımda "read-only" gibi bir hata aldım.Sonunda herşeyi wipe'ladım...
  8. V

Yardım Mi5S Batarya Sorunu

Şu batarya kalibrasyonu olayını bir deneyeyim, olmazsa en son çare yeni batarya almayı düşünüyorum. Çok teşekkürler cevaplarınız için.
  9. V

Valla ben internette gördüklerimi söyledim, o kadar olmasa bile 4 saat çok kötü bir telefon için. Bende aynı durumdayım işte, özellikle geceleri %15 - %20 düşmesi gerçekten çok can sıkıcı.Batarya değişimi sorunu çözer mi? En azından eskisi gibi yapar mı? Eğer işe yarayacağını kesin bilsem bir...
  10. V

Çok bilgim yok yeni yeni öğreniyorum kusuruma bakmayın.Demek istediğiniz tekrar Miui kurmaksa eğer, farklı romlar denedim zaten Miui'de de bu sorunum vardı.Şu an rremix kullanıyorum değişen bir şey olmadı.
  11. V

Daha önce hiç batarya kalibrasyonu yapmadım, internetten biraz baktım da bazıları uygulama indirmiş bazıları sadece birkaç kere 0dan 100e şarj etmiş.Tam olarak doğrusu nedir bu işin acaba? Bu sıkıntım 5 aydır var ve birden olan bir şeydi yani farkedilir bir performans düşüşü oldu.Telefonu gece...
  12. V

Selamlar. Yaklaşık 14-15 aydır mi5s kullanıyorum.Herhangi bir sıkıntım yoktu önceleri fakat son 5 aydır batarya çok çabuk bitmeye başladı.Orjinal kablosu hasar aldı 5 ay önce, temassızlık vardı ve 2 gün boyunca öyle kullanmak zorunda kaldım.Bataryaya zarar vermiş olabilir diye düşündüm. Ekran...
  13. V

Rehber Mi 5S inizi Olması Gerektiği Gibi Kullanın !

Romu kurdum çok güzel yanlız bazı uygulamaların bildirimleri gelmiyor bildirimleri açık olmasına rağmen.Örneğin steam ve gmail.Bu neyden kaynaklanıyor olabilir acaba?
  14. V

MIUI 11 Masik X ™ Rom 7.2 MIUI 10

Baştan flashlayıp xperia klavyeyi seçince halloldu teşekkürler
Üst Alt