vr.mehmetbaskan kullanıcısının son içeriği

1. V

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Merhaba elimde redmi 9 lancelot telefon var MIUI 12.5.6 bootloader açık IMEI atmamız gerekiyor verilerinin silinmesini istemiyorum öğrenciyim fiyat düşük olursa sevinirim elimde atabileceğimiz IMEI var M2004J19C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. V

Soru IMEI atarken verilerim silinir mi?

Merhaba arkadaşlar telefonumda bootloader kilidi açık yeni IMEI atmak istiyorum. Yeni IMEI atsam tüm verilerim gider mi cihazda twrp vs yüklü değil sadece bootloader açık. M2004J19C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. V

Yardım Redmi 9 Şebeke Sorunu (MIUI 12.5.6 Global)

Teşekkürler hocam iyi forumlar M2004J19C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. V

Hocam IMEI sorgulama ekranından baktım ve IMEI kopyalanmıştır diyor başka bir IMEI mi atacağım? M2004J19C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. V

Merhaba hocam dediğiniz gibi 2g destekli bir telefonun imeisi yüklü neden şimdi yapmışlardır ve çözümü nedir operatör ile mi görüşmem lazım aydınlatır mısın beni? M2004J19C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. V

Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz günlerde aniden bir sorunla karşılaştım. Yurtdışı IMEI atılmış 3 yıllık telefonum ansızın şebeke hatası verdi ne yaptıysam çözemedim. Telefon 3g ve 4.5g de çekmiyor sadece 2g arama ve SMS destekliyor. Bu konuda nasıl bir şey yapmalıyım? M2004J19C cihazımdan...
Üst Alt