VoodooWD kullanıcısının son içeriği

1. VoodooWD

Yardım Ekran kapalı olduğunda güncelleme ilerlemiyor.

Merhaba, Telefonda gelen uygulama güncellemelerini play store'dan başlatıyorum. Ekran zaman aşımından kapanıyor fakat bu esnada güncellemelerde ilerleme olmuyor. Mutlaka ekranın açık olması gerekiyor. Var mı bir çözümü?
  2. VoodooWD

Soru Sizce miui 12.5 ne zaman globale gelecek?

İnternette 13 alacak model listeleri var ama doğru mu değil mi bilmiyorum. Bu konuda çok bilgi kirliliği var.
  3. VoodooWD

Haber Mi 9T Global sürüm için 12.5 yayınlanmış.

Aşağıdaki habere göre; MIUI 12.5 güncellemesi bu defa Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro ve Mi 9 Pro 5G modelleri için yayınlandı. https://www.teknoburada.net/2021/06/24/miui-12-5-guncellemesi-uc-xiaomi-telefon-icin-daha-yayinlandi/
  4. VoodooWD

MIUI 11 Mi 9t android 11 global beta geldi

Güncellemeden önce telefonda veya whatssap üzerinden sesli görüşmede hoparlör açık olarak görüşme yaptığımda ekranı güç tuşuna basarak kapatabiliyordum. Şimdi ekranı kapattıktan 1-2 saniye sonra ekran kendi kendine açılıyor. Ekranın kapalı kalması için masaüstüne dönüp kapatıyorum. Aynı sorunu...
  5. VoodooWD

Uygulama [Mi9T/K20] - MIUI 12 Super Wallpaper [AOD] [TWRP]

Telefon rootlu olmadığından apk olarak aktif ettim. Bu yöntemde AOD açık olmuyor. Bunun dışında şöyle bir sorun var. Telefonu karanlık modda kullanıyorum. Duvar kağıdı karanlık oluyor. Duvar kağıdını karanlık moda ayarla özelliğini kapatmama rağmen sürekli karanlık. Bu sorun mudur yoksa normal...
  6. VoodooWD

Yardım Süper Wallpaper SORUNU

Süper wallpaper özelliğini ilgili duvar kağıtlarının apksını ve google duvar kağıdı uygulamasını yükleyerek kullanabilirsiniz. Her zaman açık özelliği hariç diğerleri kusursuz. Aşağıdaki videoda nasıl aktif edileceğini anlatmışlar. Sadece bende karanlık moda aldığımda duvar kağıdı sürekli...
  7. VoodooWD

Duyuru MIUI 12 Güncelleme Takvimi ve Desteklenen Cihazlar

Mi 9t global roma geldi şimdi. İndiriyorum
  8. VoodooWD

Yardım Mi Hesaptaki Yedeği Geri Alma Yardımcı Olurmusunuz?

Merhaba, Kişilerinizi Google kişilere atıp oradan telefonunuza alın.
  9. VoodooWD

Duyuru MIUI 12 Güncelleme Takvimi ve Desteklenen Cihazlar

Bölge ayarlarının Hindistan seçilmesinin bir etkisi olur mu?
  10. VoodooWD

Sohbet MIUI Türkiye ile Popcorn Time :)

Aniden sırra kadem basen ailesini bulmaya çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. Psikolojik gerilim. Spoyler olmasın ama filmin sonunda ters köşe yapıyor ve benim çok hoşuma gidiyor.
  11. VoodooWD

İzlemediyseniz Fractured tavsiye ederim.
  12. VoodooWD

Bende orjinal dilinde ve alt yazılı izlemeyi seviyorum ama yazıları okuyayım derken mimik yada diğer görselleri kaçırıyoruz.
  13. VoodooWD

Madalya 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun.
Üst Alt