volkansenturk kullanıcısının son içeriği

1. V

Rom [ROM][BETA][10.0][Mi A3] Pixel Experience [AOSP][2019/10/15]

Nasıl yükleyeceğiz dostum bu romu. Unlock gereklimi twrp root falan yoksa mi flash la mı yüklicez.
  2. V

Rom Mİ A3 Android 10 Pixel Experience

Hocam bu romu nasıl yükleyecez bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim :) 1572622070 mi a3 başlığı heralde forumda ki en kimsesiz başlık :) kimse ne cevap yazıyor ne yorum yapıyor.
  3. V

arkadaşlar bu romu miflash lamı yüklicez nasıl yüklicez?
  4. V

Dostum selam, nasıl yükleyeceğiz bunu. Bootloader kilidinin açık mı olması gerekiyor?
  5. V

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Burada ki insanlarin xiaomi kullanmasi sizi neden rahatsız ediyor? Herkesin iphone mu kullanmasını istiyorsunuz? Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. V

iphone'u bu kadar savunmak neyin sonucudur hiç anlamıyorum. Seviyor olabilirsiniz, xiaomi kullanmıyor olabilirsiniz ama unuttuğunuz yada farkında olmadığınız şey bu forumun xiaomi forumu olduğu. Buradaki insanlar kendilerine xiaominin herhangi bir modelini almışlar ve olumlu yada olumsuz...
  7. V

Hala tık yok a dostlar :) mi 9t varmi güncelleme alan? Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. V

Banada gelen giden yok arkadaşlar.. Forumda bir kişi geldi diye konu açmış mi9t bölümünde ama android 9 olarak görünüyor ekran görüntülerinde. Acaba o betamı yükledi de öle.
Üst Alt