Volkan5569 kullanıcısının son içeriği

1. V

Rehber Windows 11 Bilgisayarım cihazımı Fastboot modunda görmüyor. Nasıl Çözülür?

Eline sağlık çok güzel bir anlatım olmuş ayrıca ekliyrbileceğim sadece şu var özellikle masaüstü PC lerde öndeki USB ler sıkıntı tanımıyor o yüzden masaüstü PC lerde direk kasanın arka tarafındaki USB leri kullanın
  2. V

Yardım Ana ekran ayarı

Merhaba arkadaşlar yanımda çalışan arkadaşın redmi note 10s telefonu var telefonu tamirden geldikten sonra ayarlarda ana ekran ayarı yok wiget felan uygulama kasası hiç birşey yok yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  3. V

Rom EliteRomLite 14.0.3.0 EEA Kararlı

Bu rom dışında mı kernel yüklediniz yüklediğiniz kernel hangisi tam bilgi verirmisiniz
  4. V

Mod Peri Masalı Evi [Gadget]

Konuyu hortlatıyorum ama daha önceleri kullanıyordum yeni rom yükledikten sonra peri masalı widgeti yükleniyor böyle yazıyor sebebini bilen varmı acaba
  5. V

Yardım Mi note 2 hızlı arama çalışmıyor

Arkadaşlar telefonum mi note 2 MIUI 11 sürümü normal şartlarda aşağıdan yukarı cektiğimde arama bölümü gelirdi artık resimde görüldüğü gibi uygulama yüklü değil diyor telefondan hiçbirşey silmedim yada devredışı bırakmadım ne olduysa kendiliğinden oldu nasıl düzeltirim
  6. V

Tema Bios Açılış Animasyonu

Yaptım hocam ben es dosya ile yapmaya çalışıyordum es dosya ile olmuyormuş robot browser ile başarılı bir şekilde oldu eline sağlık tekrardan
  7. V

Dediğim gibi hocam benim model mi note 2 siz mi 8 ve mi9 için demişsiniz yinede denedim hem twrp ile hemde elle klasöre atarak 2 şekildedir olmadı
  8. V

Elinize sağlık çok güzel bir animasyon benim telefon mi note 2 şansımı denedim ama 2 Side çalışmadı
  9. V

Yardım Durum çubuğu düzenleme

Globe romu şu şekilde yükle arkadaşım trwp ye gir gelişmiş temizleme 4 seçeneği işaretle temizliği yap ardından başlatma seçeneklerinden trwp ile yeniden başlat bu sefer romu yükle hata vermiyor kısaca temizlik sonrası bu rom direk yüklemede hata veriyor temizlik yapıp tekrar trwp ye girdiğinde...
  10. V

Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda Turkcell VoLte-VoWifi-ViLte Etkinleştirme

Arkadaşlar benim cihazın hiç adı anılmıyor bende forumda gezerek tek tek deniyorum burda gm8 vado.rar yaptım volte vowifi vilte hepsi geldi ama vowifi ile arama yapamıyorum arama hemen sonlanıyor benim sıkıntım sadece bu daha önce sim kartımı p20 liteye takmıştım hepsi anında aktif oldular...
  11. V

Güncelleme MIUI 9 Global Kararlı Güncellemesi (02.11.2017)

Mi note 2 için ne zaman yayınlanacak?
Üst Alt