Voldres kullanıcısının son içeriği

1. V

Yardım Redmi note 8 android 11 hangi twrp yüklemeliyim?

merhaba redmi note 8 telefonumda miui 12.5.1 global kararlı android 11 sürümü yüklü android 10'a geçmek istiyorum bunun için hangi twrp yi yüklemeliyim yanlış iş yapmak istemiyorum
  2. V

Yardım Redmi Note 8 Brick Anlayanlar İçeri Lütfen

https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-8-global-kararli-v11-0-6-0-pcomixm-indirme-baglantisi.71893/
  3. V

Yardım Redmi Note 8 Brick Anlayanlar İçeri Lütfen

merhaba sayın forum üyeleri ben bugün telefona twrp den room yüklemek isterken hata verdi sonra twrp recovery yaptım ve açmaya çalışınca telefonun 1 saniye civarı ışığı yanıyor sonra kapanıyor fastboot modda aynı şekilde 1 saniye civarı kalıp hemen kapanıyor şimdi ben şarjının bitmesini...
  4. V

Rehber Redmi Note 8 UNBRİCK (Yetkili Hesap Olmadan)

hocam twrp den kurarken
  5. V

Rehber Redmi Note 8 UNBRİCK (Yetkili Hesap Olmadan)

merhaba hocam ben bugün rom yüklerken hata verdi recovery yaptıktan sonra telefon 1 saniye ışığı yanıyor sonra kapanıyor fastboot moda girmiyor şarjının bitmesini beklersem düzelir mi acaba?
  6. V

Yardım telefon açılıp kapanıyor

merhaba az önce rom yüklemeye çalıştım hata verdi sonra recovery yaptım telefon ışığı yanıp sönüyor fastboot falan girdiği gibi hemen kapanıyor anlayan biri yardımcı olabilir mi?
  7. V

Yardım Android 11 miui 12.0.3.0 sonrası twrp wipe yapılmıyor

selamün aleyküm sabah MIUI 12 - [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi.eu Miui 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı bu romu sıkıntısız bir şekilde kurdum 2-3 saat sonra beğenmedim ve başka bir global roma geçmeye karar verdim ancak twrp wipe bölümünden fornat data ve advanced wipe yapınca...
  8. V

MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi.eu Miui 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

StreX hocam ben sabah bu romu indirdim sıkıntısız kurdum 2-3 saat sonra beğenmediğim için başka bir global roma geçmeye karar verdim twrp den wipe bölümünde format dataya yes yazınca opening data ..... diye kırmızı hatalar çıkıyor advancedde aynı şekilde telefonda açılınca redmi ekranında...
  9. V

Yardım twrp wipe hata veriyor

merhaba rom yüklemek için wipe yapmam lazım format data ya yes yazınca failed veriyor bir sürü kırmızı error geliyor advanced wipe yapıncada aynı nolur bilen biri yardım etsin ayrıca system yapınca artık telefonda açılmıyor :(
  10. V

Çözüldü Redmi note 8 android 11 alacakmı?

Merhaba arkadaşlar redmi note 8 android 11 alacakmı? alacak ve almayacak diyen siteler var net bir bilgisi olan açıklarsa sevinirim.
  11. V

Redmi note 8 pil kullanımı açısından en iyi rom hangisi

Merhaba arkadaşlar redmi note 8 MIUI 12 ye geçtiğimden beri şarjım su gibi gidiyor sizce hangi Rom'a geçmeliyim?
  12. V

MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi.eu Miui 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

2 hafta civarıdır kullanıyorum gayat memnunum konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ediyorum pil performansı global v12.01 den sonra bayağı iyi gidiyor iyiki bu rom'a geçmişim herkese tavsiye ediyorum.
  13. V

Yardım Aldığım ekran süresi düşüyor

Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi aldığım ekran süresi düşüyor bu sorunu yaşayan varmı nedeni nedir acaba telefon uygulamaları falan güncel
  14. V

Soru Twrp rom yükleme hakkında

hocam konuda bu konudan bahsedilmemiş
  15. V

Soru Twrp rom yükleme hakkında

Merhaba arkadaşlar ben wipeden advanced ile format data yaptım ardından romu telefona atıp kurdum şimdi telefonu PC ye bağlayıp romu silersem bı sorun olurmu 2gb boş yer kaplıyor diye düşünüyorum
Üst Alt