Vkuzyurt kullanıcısının son içeriği

1. V

Yardım Cepport Mağazasından Alışveriş

daha dün qcy qy19 bluetooth kulaklık aldım. 6 ay önce mi note 3 aldım. hiç bir sorun yaşamadım. kaldı ki sorun yaşasan dahi yerleri yurtları belli sirkeciye gidip birebir muhatap bulabilirsin.
  2. V

Soru mi note 3 alınır mı ?

Evet cihaz çok iyi ama güncellik konusunda sıkıntılı. Android 8 ve Miui 10 gelmesi bile mucize gibiydi. Resmi siteden kaldırdılar v.s. Şayet ben olsam Mi 6 veya daha üst modellere bakardım.
  3. V

Yardım Mi5 telefonun ekran kilidi fazla şifre girmekten dolayı kilitledi açılmıyor

Merhaba, custom romu keyfimizden yüklemiyoruz heralde. Firmaların olan potansiyeli kasıtlı olarak engellemesinden dolayı bu yola başvuruyoruz (bknz. Google Camera, Face Id v.b). Iphone'larda bu olayın muadili Jailbreak, onuda yapabilmek için en az 6 ay güncelleme yapmamış olmamak gerekiyor...
  4. V

Yardım miui 9.5.8

Merhaba, öncelikle Twrp kurman gerekiyor. Pcsiz Twrp nasıl kurulur bilmiyorum. (pcden forumda twrp nasıl yüklenir anlatılıyor) twrpde installu seçip indirdiğin global romu seç bu kadar.
  5. V

Yardım Mi5 telefonun ekran kilidi fazla şifre girmekten dolayı kilitledi açılmıyor

burdaki yöntemi uygulayınca şifre kalkıyor. eu rom kurduktan sonra ekran şifresini kabul etmedi, parmak izi ve face id tanımlı fakat telefon kapanıp açılırken şifre istiyor. bir yandan sevindim(verilerim kaybolmadan kurtardığım için) bir yandanda üzüldüm açıkcası iphone neden bu kadar değerli...
Üst Alt