vitiligo kullanıcısının son içeriği

1. vitiligo

Yardım Parmak izi çalışıyor ancak kilit ekranında kullanılamıyor

RN8 cihazıma Bootleggers rom + cuh kernel yükledim, Android 13. ROM sorunsuz ancak enteresan bir olay var. PIN + Parmak izi tanımlıyorum, parmak izi çalışıyor, ekliyorum da. Ancak kilit ekranını parmak iziyle açamıyorum. Harici uygulamalara parmak izi kilidi koyabiliyorum yani donanımsal bir...
  2. vitiligo

Yardım Poco x3 şarj için hangi Rom önerirsiniz

modülün ismi nedir merak ettim
  3. vitiligo

Çekiliş MEASY E8DVR Full HD 1080P MKV Film Oynatıcı

katılıyorum ben de. ya nasip!
  4. vitiligo

Recovery Redmi Note 8 - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

Konunun ilk mesajının düzenlenmesi lazım. Bu TWRP bootloop'a atıyor ve kesinlikle çalışmıyor. OrangeFox çalışıyor ama.
  5. vitiligo

Rehber Google Play Store Cihaz Sertifikalı Değil Hatası ve Çözümü

Cihaz poco m3 citrus. eu rom kurulu, bl açık & rootlu iken cihaz sertifikalı değil diyordu ve netflix inmiyordu. Şu şekilde çözdüm: - magisk > ayarlar > magisk hide aç. - magisk hide'a gel. arama yerine bas, sistem uygulamalarını göster de. sonra arama kutucuğuna "google" yaz. tüm google...
  6. vitiligo

Mod MagiskHide Props Config v6.1.2 (Cihaz Sertifikalı Değil Çözümü)

Cihaz poco m3 citrus. eu rom kurulu, bl açık & rootlu iken cihaz sertifikalı değil diyordu ve netflix inmiyordu. Şu şekilde çözdüm: - magisk > ayarlar > magisk hide aç. - magisk hide'a gel. arama yerine bas, sistem uygulamalarını göster de. sonra arama kutucuğuna "google" yaz. tüm google...
  7. vitiligo

İpucu Magisk Manager SafetyNet Control "Ctsprofile:False" Hatası Çözümleri

Poco x3 eu rom yüklü cihaz sertifikalı değil diyor play store. Geçerli çözüm yolu nedir arkadaşlar? Bl kilidi açık ve rootlu.
  8. vitiligo

MIUI 12 Poco X3 NFC Xiaomi.Eu Stabil Rom 12.0.4.0.QJGMIXM

aynı sorunun cevabını ben de merak ediyorum.. siz öğrenebildiniz mi hocam?
  9. vitiligo

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Poco X3'ün surya/karna olmak üzere iki farklı versiyonu var malum. EU ROM da şuan için sadece surya'ya çıkmış. Acaba karna'ya flaşlasak yaya kalır mıyız? Tecrübesi olan var mıdır?
  10. vitiligo

Rehber Recovery Olmadan Xiaomi.EU Romu Yükleme Rehberi

Teşekkürler hocam. Benden bir soru o zaman. Twrp veya ofox kurulu iken ota güncellemesi yapılabiliyor mu?
  11. vitiligo

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Arkadaşlar bilen aydınlatırsa sevinirim. Beta eu'da ota güncelleme geldiği zaman twrp kurulumu yapabiliyor mu? Yoksa her seferinde full rom indirip manuel flaşlamak mı gerekiyor? Twrp yerine OrangeFox mu kurmak lazım yoksa?
  12. vitiligo

Recovery Poco M3 - Twrp 3.5.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı

Şu şekilde bir hata alıyorum. Aynı PC'de defalarca başka cihazlara TWRP kurulumu yaptım. Sebebi sizce ne olabilir?
  13. vitiligo

Soru Pixel arayüzlü ROM

havocOS var benim kullandığım, özelleştirme ve akıcılık gayet iyi. şarj ise miui ile kapışamaz bence hiçbir aosp rom.
  14. vitiligo

Recovery [MIUI 12 Destekli] Redmi Note 9s - Twrp 3.3.1-0530 Tek Tuş Yükleme Aracı

Bu TWRP'i kullanarak Magisk yükledim, dokunmatik ekran sorunu falan da yaşamadım.
  15. vitiligo

Yardım Redmi note 8 Netflix sorunu.

Aynı sorunu yaşadım ben de çözemedim. Samsung'lar falan sorunsuz yansıtıyor. İlginç bir hata.
Üst Alt