Vigorus kullanıcısının son içeriği

1. V

Yardım Redmi 10s fastboot ile güncelledikten sonra modem dosyası

Tamamdır teşekkür ederim 🙏👍👍
  2. V

Yardım Redmi 10s fastboot ile güncelledikten sonra modem dosyası

Selamın aleyküm benim cihazım mi 11 lite yd imeil kayıtlı güncellemeyi mi flash ile yapıyorum modem dosyası kuruyorum açılıyor telefonum ayni sekilde 10s yd imeil atılmış telefonum var onu güncellemek istiyorum mi flash ile güncellersem modem dosyası ister mi isterse modem dosyasını araştırdım...
  3. V

Soru İmei kapanma

Bootloader kiliti ni açtıysanız imeil attırabilirsiniz kolayca ama eğer açılmadı ise telefonun arka kapağı açılıp anakarta müdahale edip bootloader kiliti açılması gerekir
  4. V

Mod Mi 11 Lite(Courbet) Modem Dosyaları

Endonezya 13.0.4 de uyan varmı aralarında ?
  5. V

Yardım Mi 11 lite 5g sorunlari varmi kronik vs

Amoled ekranda tianma panel olmaz
  6. V

Yardım Mi 11 lite 5g sorunlari varmi kronik vs

Fazla ısınıyor ısınmadan dolayı ekranda ghaot screnn olabilir bende oluşmaya başladı o yüzden bir telefon alıcaksan ısınmayan ve ince olmayan bir telefon bak mi 11 lite serisi güzel telefon ama 2 dez avantajı var ben ekran parlaklığını çok yüksek kullanırım isiyola beraber olunca kaçınılmaz...
  7. V

MIUI 13 Mi 11 lite Endonezya 13.0.4 Fastboot

Arkadaşlar Endonezya romuna güncelleme geldi fakat ben hiç bir yerde konusunu bulamadım internette de baktım ama baya gende bulamadım acaba yardımcı olabilecek varmı nerden bulabilirim
  8. V

MIUI 13 Mi 11 Lite (Courbet) Global Stabil V13.0.7.0 SKQMIXM

Cihazınız da sorun vardır hocam o yüzden dır ama tavsiyem hiç geçmeyin Endonezya yadan ben bunu kurdum direk Endonezya ya geri geçtim bu rom kasıyor
  9. V

MIUI 13 Mi 11 Lite (Courbet) Global Stabil V13.0.7.0 SKQMIXM

fastboot 2016-30-08-00 sürümünü indirip kurarsanız sıkıntı çıkmaz
  10. V

MIUI 13 Mi 11 Lite (Courbet) Endonezya Stabil V13.0.3.0 SKQIDXM

154 mg lik güncelleme mi olur şimdi kim uğraşcak 😅 modem dosyası yuklemeye vesaireye uygulama mı yüklüyoruz mübarek
  11. V

Yardım Fastbot ile güncelledim fakat telefon açılmıyor.

hocam dosya yazmayı yapıyorum ozaman imeil sizde uzaktan yardımla yapalım olur mu telefon numarası veririmisiniz acaba fiyat ne kadar ise veriyim imeil sorunumu halledelim hocam
  12. V

çok teşekür ederim heralde wipe data yaptıgım için imeil gitmiştir dimi :(
  13. V

acaba nasıl yapacagımı anlatırmısınız bilgim yok bu konuda galiba bu arada imeil de gitti wipe data yaptım :( 1653768812 acaba bulup atabilrimisiniz lütfen çok yardımınız dokunur hocam
Üst Alt