victorist kullanıcısının son içeriği

1. V

Rehber [Android 11/10] OnePlus Modelleri için VoLTE - VoWifi Aktif etme Rootsuz

pdc de device boşbirşey çıkmıyor daha önce şu linkden yaptım vowifi açıldı volte yok cihaz oneplus 9 OnePlus Telefonlarda VoLTE, VoWIFI Aktifleştirme | emirefek bu linkde yaparken pdc device de cihaz gözüküyordu
  2. V

Yardım Unlock yapamıyorum

Teşekkürler bende öyle yapdım oldu Tek hesapdan Ayda 1 tane cihaz Unlock yapabiliyormuşuz
  3. V

Yardım Unlock yapamıyorum

Arkadaşlar anladığım kadarıyla artık bu hesapdan Unlock yapamıyorum bu geçicimi veya ir çözümü varmı 1584283388 Cihazın içinde kendi hesabım pc deki programa evdeki başka cihazın mi hesabı ile unlock yapabilirmiyim?
  4. V

Yardım Mi Mix 2 IMEI Attırmak istiyorum (Adana, İstanbul Kadıköy/Levent)

Arkadaşlar Mi 9 için atabilecek banada ulaşabilir mi? İmei ben vericem
  5. V

Yardım Mi9se wifi bağlanamama sorunu

Qcn dosyaları aynı olduğu için Mac adresleride aynı 1 cihazın o yüzden modem sadece 1 tanesine aynı anda bağlantı veriyor aynı sorunu yaşadım bende Root olduğu için programla Mac adresi değiştirerek idare ettim
  6. V

MIUI 11 [Android 9] Mi 9 SE Global Stabil V11.0.4.0 PFBMIXM indirme bağlantısı

Arkadaşlar otadan güncelleme gözükmüyor ota dosyasını indirdim linkden bunu nasıl yüklerim?
  7. V

Güncelleme [Android 10] Mi9 (Avrupa) EEA Kararlı V11.0.5.0 QFAEUXM İndirme Bağlantıları

Letgoda İlanları gezerken kapanıyor Sahibindende ilana resim yüklerken donuyor Kamera menüsünden çekilen resme ulaşılamıyor
  8. V

Güncelleme [Android 10] Mi9 (Avrupa) EEA Kararlı V11.0.5.0 QFAEUXM İndirme Bağlantıları

Twrp yi güncelleyince yükleyebildim ama bu sefer Twrp gözükmüyor
  9. V

Recovery [Android 11] Xiaomi Mi 9 Twrp 3.4.0-10 Tek Tuş Yükleme Aracı

TWRP-3.3.1-46 Rom yükledikten sonra kayboldu
  10. V

Rom [Android Q] Mi 9 - Xiaomi.eu MIUI 11 Kararlı Rom

Bu romda cihaz resetlenenince sonsuz döngü reset oluyor böyle hata alan varmı
  11. V

Yardım Xiaomi mi 9 global rom vs eu rom hk.

Arkadaşlar Mi 9 son sürüm eu rom linki alabilirmiyim
Üst Alt