Veziroglu kullanıcısının son içeriği

1. V

Türk Telekom Türk Telekom VoWifi Hizmetinin Hala Aktif Olmaması

Destekleyen bir telefona takıp, sms atıp onay mesajından sonra xiaomi telefona takıyorsun. Aktif oluyor. Mi9 da kullanıyorum şuan.
  2. V

Yardım TürkTelekom voWifi Özelliği

Samsung S10 ile aktif edip, mi9 ve mi9se de kullanmaya başladım. Arama ve sms alıp gönderiliyor. Ayrıca eskiden volte üzerinden sms 1 dakika bekliyor sonra gidiyordu. Oda düzelmiş. Sms hemen gidiyor Mi9 için Vodafone turkiye modem(mbn loader) dosyasını, Mi9se için Polonya modem dosyasını...
  3. V

Türk Telekom Türk Telekom VoWifi Hizmetinin Hala Aktif Olmaması

Turk Telekom vowifi hizmetini aktif etti. https://bireysel.turktelekom.com.tr/4-5G/hd-gorusme.html
  4. V

İpucu Xiaomide Şebeke Üzerinden Görüntülü Görüşme Var

Apn ayarlarına Apn adı:ims Apn:ims Apn türü:ims Şeklinde bir apn oluşturun. Kaydet dediğiniz de oluşturulan apn listede gözükmüyor. 2 cihaz içinde aynı ayarı yapıp, görüntü aramayı deneyin olması lazım.
  5. V

Yardım Mi 9SE Band20 ve 2G Çözüm Denemesi Yardımınız Gerekiyor

Repair işleminden sonra, 4g band 20 band seçeneklerinde görünmüyor ve band 20 den sinyal almıyor. Farkedilmeyen bir problem daha mevcut, repair işleminden sonra 2g 1800(band aktif gözüküyor) bandı da çalışmıyor. Bu yüzden tt mobile 2g telefonda çalışmıyor. repair işleminden önce aldığım twrp...
  6. V

Soru Band 20

İmei repair işleminden sonra 2g çekiminde problem yaşayan oldu mu? Türk Telekom mi5 2g sinyalinde full çekerken, mi9 se 2 çubuk zar zor çekiyor. Ayrıca 4 yıla yakındır mi5 kullanıyorum. Mi9se den sonra 4g her yerde çekiyormuş ama mi5 te band20 olmamasından dolayı farkında değilmişim.
Üst Alt