veyselyldz kullanıcısının son içeriği

1. veyselyldz

HyperOS Poco F5 Pro/ Redmi K60 Elite Rom HyperOS

Beklemelisiniz ya da ota yoluyla kurabilirsiniz
  2. veyselyldz

Parça parça dağıtılıyor güncelleme beklemek zorundasınız maalesef bölgeyi değiştirerek güncellemeyi alamazsınız
  3. veyselyldz

Ben haftalık kullanıyorum pil performans akıcılık konusunda gayet iyi memnunum baya ama stabil sürüm hataların en minimum olduğu sürümlerdir isterseniz stabil kurabilirsiniz
  4. veyselyldz

Recovery TWRP Poco F5 Pro / K60 HyperOs Android 14 (Dokunmatiği Çalışıyor)

TWRP Recovery Kurulumu İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık olması gerekmektedir. Bilgisayarınıza Minimal ADB indirin ve kurulumunu yapın İndirmiş olduğunuz recovery dosyasının içinde .img olan dosyayı C/Programfiles/Minimal ADB içerisine atın. Buraya attığınız dosya adını kolay...
  5. veyselyldz

Supported Devices: Poco F5 Pro / Redmi K60 - Mondrian ▪️Rom Name: EliteHyper LiteRom ▪️Version: Android 14 ▪️HyperOs ⚙️Kurulum Adımları 🔸Bootloader Kilidi Açık Olmalıdır 🔸Fastboottan aşağıda verdiğim twrp'yi yükleyin ve twrp modunda yeniden başlatın 🔸Temiz bir kurulum için...
  6. veyselyldz

HyperOS k60 için dolby atmos, viper...

Ben direkt fastboot flash recovery ....zip komutuyla yüklüyorum 1710617559 Sorununuz çözüldüyse ne mutlu 🙏
  7. veyselyldz

Aynı sorunu yaşamıştım bu twrpde sıkıntı yok dokunmatiği çalışıyor https://sourceforge.net/projects/recovery-for-xiaomi-devices/files/mondrian/twrp-3.7.1_12-v8.6_A14-mondrian-skkk.img/download
  8. veyselyldz

Çözüldü Poco F5 Pro Magisk Root

Çok açıklayıcı olmuş çok teşekkürler
  9. veyselyldz

Rehber varsa link atabilir misiniz
  10. veyselyldz

Kanka k60 için global 1.0.6 hyperos link atabilir misin 1710537179 Poco f5 pro kullanıyorum aşağıdaki twrp çalışıyor bende sendeki büyük ihtimalle a13 olduğu için dokunmatik ekran çalışmıyordur...
  11. veyselyldz

Merhabalar arkadaşlar global hyperos sürümünü kullanmaktayım internette biraz araştırma yaptım ve magisk apkyı uzantısını zip olarak değiştirip twrpden flashladığımızda rootun yükleneceği yazıyor ama bu işlemleri yaptığımda cihaz bootloopta kalıyor ve uninstall.zip flashlayarak açıyorum telefonu...
  12. veyselyldz

Mod LPosed IsleNotify Uygulaması (Bildirimleri DynamicIsland'dan Almak)

Poco f5 pro için magisk yükleme rehberi var mı forumda bulamadım
  13. veyselyldz

Uygulama HyperOS Sistem Uygulamaları 24.03.2024

Evet global hyperos kullanıyorum, her uygulamada aynı sorunu yaşıyorum dediğinizi deniyorum şimdi 1710532805 Dediğinizi yaptım ama olmadı maalesef
Üst Alt