Verag kullanıcısının son içeriği

1. V

Çözüldü HepsiBurada İmei Kaydı

IMEI 9. Gün kayıt oldu teşekkürler herkese 1565363546 edit:IMEI 9. Gün kayıt oldu
  2. V

yani hepsiburadanın şu tutumu hoşuma gitmedi diyorum diyelim ki kayıt yapılamadı ve telefon 120 gün süre sonunda kapatıldı o zaman ne yapacaksınız? -telefonu iade etmenize yardımcı oluruz! -iade etmeye yardımcı olmak nedir? -işte telefonda çizik ezik içi açılmamışsa iade ettiririz -iyi de...
  3. V

iade süreci çok uzun sürüyor ve bu sürede telefonsuz kalmak sıkıntı :(
  4. V

30.07.2019 tarihinde Hepsiburada dan nethouse firması aracılığı ile Xiaomi redmi note 7 telefon satın aldım telefon 01.08.2019 tarihinde elime geçti 5 gün kullandıktan sonra internette bi kaç habere rast geldim ve telefonların IMEI kaydının olmadığıno gördüm bende btk dan IMEI sorgulattığımda...
  5. V

Yardım NETHOUSE IMEI kayıtsız telefon satışı

30.07.2019 tarihinde Hepsiburada dan nethouse firması aracılığı ile Xiaomi redmi note 7 telefon satın aldım telefon 01.08.2019 tarihinde elime geçti 5 gün kullandıktan sonra internette bi kaç habere rast geldim ve telefonların IMEI kaydının olmadığıno gördüm bende btk dan IMEI sorgulattığımda...
  6. V

Sohbet Hepsiburada IMEI kayıtsız telefon satışı

Benim tedirginliğim şu yönde 15 gün demiyor satıcı firma 2 ayı bulabilir bu süreç 15 gün de sürebilir 2 ay da sürebilir diyor 1565281801 Bende hepsiburadadan aldım fakat bir aracı firma gönderdi fatura nethouse üzerinden kesilmiş
  7. V

Hangi satıcı firma arıcılığı ile aldınız
  8. V

can sıkıyor elbet kayıt olacaktır ama işte problem
  9. V

tüketici hakem heyeti de öyle söyledi fatura ve imei yazıyorsa sorun olmaz kapanırsa ayıplı ürün olduğu için iadesi gerçekleşir dedi yani ama bununla neden uğraşıyoruz
  10. V

şimdi şöyle techpazar veya başka firma aracılığı ile alınan ürünlerin kaydı sağlanmış evet ama bu nethouse hakkında bir bilgiye ulaşamadım satıcı firma 2 aya kadar kayıt olur demesi çok rahatsız etti 2 ay çok uzun bir süre diğer firmalar 10-15 gün diyor
  11. V

Nereden satın aldınız acaba hangi firmadan
  12. V

30 gün dese anlayacağım ama 2 ay çok çok uzun bir süre ve tedirgin oldum
  13. V

Yani haklısınız fakat insan huzursuz oluyor Hepsiburada 14 gün derken satıcı firma 2 ay demesi insanın kafasını karıştırıyor garanti durumunu sorgulattığımda GENPA garantili gözüküyor tek içimi rahatlatan nokta bu
  14. V

Üst Alt