vedats kullanıcısının son içeriği

1. V

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Mi note 3 telefonuma 9.8.22 eu beta kurdum. Ayarlar-Pil performans-Ultra pil tasarrufu yeni eklenmiş ya da ben yeni gördüm. Mükemmel bişi normalde 1 gün giden telefonum interneti kapatarak 3 günden fazla hala çalışıyor %22. Bu müthiş bişey. Hemde istediğimde kapatarak normal kullanıma geçiyorum...
  2. V

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

9.2.14 güncellemesi ota dan indirilebilir hale gelmiş
  3. V

Mi note 3 kullanıyorum. 9.1.24 yükledim. Mesaj yada arayan birisini Engelle dediğimde bazen engelliyor bazen engellemiyor. Deneyen varmı acaba sadece bende mi oluyor bu durum?
  4. V

Geliştirici seçenekleri aktif edin ve en küçük genişlik ayarlarını uygun şekilde yükseltin kolay gelsin...
  5. V

Hocam Eu Rom kurarken TWRP de yanlışlıkla Persist kutucuğunu işaretleyince sensörler gitti. Forumda araştırma yaparak en baştan (Global roma dönme) konusundakileri uyguladım. 9.6.2.0 Stable rom kurdum. Yine çalışmadı. Forumda (Çözüldü mi note 3 sensörler çalışmıyor) konusunda Codered hocamın...
  6. V

Hocam EU Rom kurarken TWRP de Persist işaretlemişim. Sensörler çalışmıyor.
  7. V

Mi note 3 cihazıma Miui 10 Eu Rom Stable kurdum. İlk başta bir sorun yoktu ama 1 gün sonra bir arama yaptığımda ekran sürekli açık kalıyor. Ayarlar-sistemuygulamaları-çağrı ayarları-gelençağrı ayarları-yakınlık sensörü AÇIK olduğu halde çağrı geldiğinde ekranı kapatmıyor. Ayrıca zil sesini...
Üst Alt