Vadbav kullanıcısının son içeriği

1. Vadbav

Yardım Poco X3 Pro Miui 14

Kolay gelsin arkadaşlar miui 14 e geçmelimiyim sizce ? 13.0.3 kullanıyorum. şark olayı nasıl 14te dışarda çok vakit harcayan biriyim. şarj durumunu öldürdülerse geçmem yardım edecek varsa şimdiden teşekkürler.
  2. Vadbav

Soru En son paketi indir hatası!

Arkadaşlar güncellemelerde en son paketi indir dediğimde '' Güncelleme indirilemiyor bir veya iki dakika bekleyin ve ardından tekrar deneyin'' diyor bu hatanın sebebi nedir bilen biri varsa yeşillendirirse sevinirim.
  3. Vadbav

Yardım Poco X3 NFC hoparlör ve ahize sorunu

Yazılımsal olsa rom yükleyince sanırım ortadan kalkardı. anakartta oluşan bi sorun olabiliee genelde öyle çıkıyor işin finalinde.
  4. Vadbav

Yardım Poco X3 NFC hoparlör ve ahize sorunu

Tamirciye vererek öğrenirsin kankam
  5. Vadbav

Soru Poco X3 pro miui 13.0.3.0 sjutrxm güncellemesi

13.0.5 te sorun yokturda benim bahsettiğim 13.0.3.0 sjutrxm kararlı güncellemesi bunla ilgili bı sıkıntı varmı. Dediğiniz güncelleme gelmedi bana
  6. Vadbav

Soru Poco X3 pro miui 13.0.3.0 sjutrxm güncellemesi

Bu güncellemeyi yapan varmı neleri bozmuslar gene merak ettim. Biri yeşillendirirse sevinirim.
  7. Vadbav

Soru miui 13.0.3.0 sjutrxm poco x3 pro

Arkadaşlar poco x3 pro cihazıma bu güncelleme geldi. Yapılırmı yapılmazmı yapan varsa + sı - si nedir bi yeşillendirirse minnettar kalırım. Telefon güncellemelerine çok güvenmiyorum. İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim.
  8. Vadbav

Soru Poco X3 Pro Ekran Uykudayken Şarj Tüketimi

Sabah zibilyon yerden bildirim gelmiş oluyor sanırım bildirimlerden kaynaklı gidişte olabilir her bildirimde ekran uyanıp uyuduğu için kullananlara danışmak istedim
  9. Vadbav

Bendede tr rom var şarj dayanmasında sıkıntı yok bendede dayanıyor kullanırken şarj. Sadece gece mesela %100de bırakıyorum sabah %94 oluyor sabahtan kastım gece 12 oglen 11 arası %6 gidiyor ekran uykudayken bana normal değil gibi geldi.
  10. Vadbav

Arkadaşlar selam ben poco x3 pro kullanıyorum 1 hafta kadar önce yazılım güncellemesi aldı geceleri %100 bıraktığım şarj sabah %94 falan oluyor çok fazla tükeniyor daha önce %2 harcarken %6ya çıktı bi anda demin denedim %100 yaptım şarjdan söktüm ekran kapalı tuttum hiç dokunmadin güç tasarruf...
Üst Alt