uzeyir195 kullanıcısının son içeriği

1. uzeyir195

Rehber Batarya Kalibrasyonu

Anladım, teşekkür ederim yardım için
  2. uzeyir195

Rehber Batarya Kalibrasyonu

Merhaba hocam, ben Mi Mix 3 model telefonumda bu işlemi yaptım, orange fox yüklü olduğu için root yapmaya gerek duymadım, batterystats.bin dosyasını orangefox managerinden sildim, telefonu yeniden açıp sarj bitene kadar kullandım, daha sonra Orangefoxdan şarjını bitirdim ve tam olarak şarj...
  3. uzeyir195

Sohbet Mi Mix 3 Portre mod Sorunu

Kötü tarafıda o işde. Hiç bir mod açık değil. Sadece çözebildiğim tek olay. Sadece portre fotoğrafları ikinci kamera ile çekmesi. Tüm video ve resimleri ana kamerayla çekiyor ama portre ikinci kamerayla. Başka xiaomi modellerde portre ana kamerayla çekiyor ikinci kamera sadece derinlik...
  4. uzeyir195

Sohbet Mi Mix 3 Portre mod Sorunu

Selamun Aleykum arkadaşlar, ben bir kaç gün önce Mi mix 3 modeli aldım daha doğrusu Mi 8 SE modelinden Mix 3 e geçiş yaptım. Global stabil rom ile kullandım sonradan Xiaomi EU roma geçiş yaptım. Her iki sürümde de Kameranın Portre fotoğrafları berbat çektiğine şahit oldum. Belki gündüz ortamında...
  5. uzeyir195

Soru MI 8 SE BİLDİRİMLERİ ÇENTİKTE KALICI NASIL YAPABİLİRİM

Hmm anladım Hocam . Fakat ben Twrp ile herhangi mod flaşladığım zaman işletim sisteminde anormal çalışma bozukluğu yaşadım en son formatlayıp yeniden modsuz Romu yazdım onun için biraz mod flaşlamak konusunda çekiniyorum
  6. uzeyir195

Yardım Mi 8 Lite -Google Kamera

Ben Mİ 8 SE kullanıyorum sadece Google cam apk kurulumunu yaptıktan sonra rahatça kullanıyorum. Bazı telefonıarda kolay apk kurulumu olmadığını duydum ve araştırdım. Aldığım sonuç işlemci eğer snapdragon 710 ve 845 üstü ise bu cuhazlarda Camera2.api desteği olduğundan Google camera rahatça...
  7. uzeyir195

Soru MI 8 SE BİLDİRİMLERİ ÇENTİKTE KALICI NASIL YAPABİLİRİM

Bende Mi 8 SE kullanıyorum fakat dediğiniz mod ayarlarda bulunmamakta ben öyle zann ediyorum ama yinede ayarlarda bi yerde saklı olabilir. Ben bazen bilmediğim özellikler keşf ediyorum hala. Bunada bakmak lazım
  8. uzeyir195

Haber Xiaomi Mi 8 SE Gece Modu Geliyor

Süper haber. Uzun zamandır Mi 8 SE ye önemli güncellemeler gelmesi bekleniyordu çünki sd710 lu bir cihaz üst seviye cihaz sayılır
  9. uzeyir195

Soru Mi8SE Android Pie Nasıldır ?

ben 9.1.3 yüklerken twrp gitti. fastboot ekranında kaldı. bu sorunla karşılaşan varmı? yardım eden olursa mutlu olurum
Üst Alt