UysaaL kullanıcısının son içeriği

1. UysaaL

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

bu hatayı alıyorum sürekli "Failure [INSTALL_FAILED_INVALID_APK: Missing existing base package]"
  2. UysaaL

Yardım Redmi Note 8 Pro Banka Uygulaması Açılmıyor!

Denedim hocam kaf defa olmadı.
  3. UysaaL

Yardım Banka Uygulaması Açılmıyor!

Merhaba arkadaşlar, bazı banka uygulamalarını çift uygulama özelliği ile kullanıyordum düne kadar hiçbir sorun yoktu ancak dünden beri sadece Ceptetep uygulamasında görseldeki hatayı veriyor. Çözümü nedir bilen var mı? Orjinal uygulamada herhangi bir sorun yok.
  4. UysaaL

Yardım Redmi Note 8 Pro Banka Uygulaması Açılmıyor!

Merhaba arkadaşlar, bazı banka uygulamalarını çift uygulama özelliği ile kullanıyordum düne kadar hiçbir sorun yoktu ancak dünden beri sadece Ceptetep uygulamasında görseldeki hatayı veriyor. Çözümü nedir bilen var mı? Orjinal uygulamada herhangi bir sorun yok.
  5. UysaaL

Soru Redmi Note 8 Pro Batarya Kapağı?

Arkadaşlar Telefonun arka cam kırıldı cebimde. CE ibareli arka kapak nerden bulurum? Piyasadakilerin hepsi dikey Redmi yazılı.
  6. UysaaL

Rom Mi 11 Lite Xiaomi.eu Fasboot Rom V12.0.8.0.RKQMIXM

IMEI işlemi görmüş cihazlarda da EU rom yükleyince kamera donma problemleri var mı?
  7. UysaaL

Rehber POCO Bootloader Kilit Açma Kılavuzu (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

Hocam TWRP filan yok zaten stock rom yüklü bir kere açılmıştı yine aynı rom vardı fastbottan rom attım kendiliğinden kapandı şimdi açılmıyor. :)
  8. UysaaL

Yardım Redmi 10A Açılmıyor

Hocam telefonda şuan IMEI yok şebeke gelmiyor o yüzden.
  9. UysaaL

Rehber POCO Bootloader Kilit Açma Kılavuzu (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

Daha önce Redmi 10A da denedim kilit açıldı. Kendiliğinden tekrar kapanmış şimdi tekrar deniyorum açıldı diyor ama kilit açılmıyor hocam.
  10. UysaaL

Yardım Redmi 10A Açılmıyor

Arkadaşlar Kilidi BROM mode ile açmıştım, birkaç defa fastboottan farklı farklı rom yükledim güç tuşuyla açılma sorunu düzeldi ancak Lock seçeneği işaretli olmamasına rağmen BL kilidi tekrar kapandı. Şuan telefon sorunsuz açılıyor ama IMEI ler uçmuş durumda tekrar Brom mode ile Kilidi açmaya...
  11. UysaaL

Soru BL Kapalı Şebeke Yok

aynen hocam iki imeide süresi dolmuş daha önce note 9s te böyle olmuştu farklı bir operatörün hattını taktım şebeke geldi, o şekilde kilidi açtım ancak bunda kaç defa denediysem şebeke gelmedi.
  12. UysaaL

Soru BL Kapalı Şebeke Yok

Arkadaşlar RN8 cihazın BL Kilidi Kapalı, şebeke yok şuan Yurtdışına gönderdim telefon gir çık yaptı yine şebeke yok. Bu yüzden BL Kilidini açmak için mi hesabı ekleyemiyorum. Nasıl çözülür bu?
  13. UysaaL

Yardım Telefon Güncelleme Sonrası Açılmıyor!

Alt sürüme geçtim ancak yine aynı.
  14. UysaaL

Yardım Telefon Güncelleme Sonrası Açılmıyor!

Arkadaşlar Redmi 10A Cihaza güncelleme yaptıktan sonra telefon açılmıyor. Güç tuşuna basılı tutunca telefon sadece titriyordu. Bir şekilde BL kilidini açtım fastboota aldım ve yeniden yazılım yükledim. Şuan telefondaki tek sorun Telefon açıkken Yeniden başlat yapınca tekrar aynı döngüye giriyor...
Üst Alt