uygar _ kullanıcısının son içeriği

1. U

Sohbet IMEI klonlama devri resmen bitti...

86 ıle baslayan kayıtlı imeillerde 1 yıl sonunda kapanıyormu acaba
  2. U

Yardım 12 pro 5g güncelleme yardım !

Bende e devletten bakınca 22101316c telefondan bakınca 22101316g hepsı oyle kullanılan roma göre gosterıyor.
  3. U

Yardım Redmi Note 12 Pro 5G Band 20 var mı ?

Evet etiketteki ve teldeki imeil aynı tek fark etikette c ile biterken telefonda dediğiniz gibi global yazılımdan dolayı g ile bitiyor galiba.
  4. U

Yardım Redmi Note 12 Pro 5G Band 20 var mı ?

mi verify sıtesınden kontrol ettıgımde ( Xiaomi'yi seçtiğiniz için teşekkür ederiz! Ancak satın aldığınız cihaz resmi bir global sürüm değildir ve kullanıcı deneyimi etkilenebilir. Bir dahaki sefere lütfen cihazın resmi küresel sürümünü resmi olarak yetkili kanallar aracılığıyla satın alın )...
  5. U

MIUI 14 Redmi Not 12 Pro/Pro Plus 5G Endonezya MIUI V14.0.3.0.SMOIDXM Android 12 Güncelleme Bağlantıları

Xiaomi nİn kendi arama ve mesajlaşma uygulaması Google arama mesajlaşma yok gayet iyi 1 haftadır kullanıyorum. 1693244065 Xiaomi nİn kendi arama ve mesajlaşma uygulaması Google arama mesajlaşma yok gayet iyi 1 haftadır kullanıyorum
  6. U

MIUI 14 Redmi Not 12 Pro/Pro Plus 5G Endonezya MIUI V14.0.3.0.SMOIDXM Android 12 Güncelleme Bağlantıları

Isınma çok dikkat etmedim global Avrupa romdada biraz vardı şu andada biraz var endonezya ile aynı tek fark bunda orjinal arama mesajlasmasi var Endonezya'da google mesajla geliyor malesef. genel olarak begendim tawivan romu ilk kez kullanıyorum.
  7. U

Bu sürüm endonezya romda google mesaj uygulaması ile geliyor bu sorunu Taiwan sürümü yükleyerek çözdüm bilginize.
  8. U

malesef romda google mesajlar yuklu gelıyor bu kaldırmanın bı yöntemı varmı
  9. U

Sohbet Yurtdışı Redmi NOTE 10 Plaka İşlemi Hakkında!

Bu direncsiz yontemı buldum dıyen arkadas carpıldımı acaba
  10. U

örnek ben google arama ve mesaj kısmını sevmedıgım ıcın global endonozya romu yukledım ıslem yapıldıgında yıne basa donup oylemı kalıcam
  11. U

bu cıhaza ıstedıgımız bır rommu yoksa standart bır rom atılarakmı ıslem gerceklesıyor
  12. U

Ana Başlık Redmi Note 10 Tüm Özellikler ve Kullanıcı Yorumları

Slm redmi note 10 larda sarz olurken bildirim ışığı yanmıyor ayarlarda da bulamadım bu konuda bilgisi olan varmi
  13. U

Soru Redmi 5 Plus Ahize Sesi Sorunu

aynı sorun bendede var daha once ses cok ıyıdı ama son guncellemelerden sonra karsı tarafın sesı az gelmeye basladı dısa fırcası felan denedım ıse yaramadı
Üst Alt