uydu2005 kullanıcısının son içeriği

1. U

İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

Tam olarak arkadaşla aynı şeyi yaşıyorum. İlk gelen batarya şarj olmadı diye yenisini gönderdiler ama bu da aynı. Hızlı şarj oluyor yazıyor ama sarj yüzdesi yükselmiyor. Ne olabilir sebebi
  2. U

Çözüldü Mİ 9T İMEİ Kaydı Yaptırmak istiyorum. | Bootloader Klitli

Can aslan arkadaşın yardımıyla problemi çözdüm arkadaşlar. Mi tool V2 programini indirin. Sağ üst köşedeki ayarlar bölümünden bölge seçeneğinden china seçin. Ondan sonra işlemleri başlatın, hemen açılıyor
  3. U

Valla çok makbule geçer hocam
  4. U

Son çare onu yaparım artık ama bir çaresi vardır diye düşünüyorum
  5. U

Yeni konu açmak yerine buraya yazayım. Mi 9t pro kullanıyorum yaklaşık 8 aydır. 10 gün sonra şebeke gidecek. İki gündür bootloader kilidini açmaya çalışıyorum. Ama herşeyi söylendiği gibi yaptığım halde 1200 saat sonra deneyin diyor. Yani 50 gün beklememi istiyor. Yeni mi account hesabı aldım...
  6. U

Yardım Mi 5S Çok Isınma ve Şarj Sorunu

Ben bataryayi deji ile değiştirdim ama bişey fark etmedi. Çok ısınmaya devam ediyor ve batarya yine erken bitiyor. Ayrıca normal günlük işlerde bile kasma yapıyor. Eu 10.2 yüklü
  7. U

Rom Mi 5s rom

Bende yeni bir rom arayışı içindeyim. Telefonum son günlerde acayip kasmaya başladı. Eu stabil kullanıyorum. Sanırım telefonun bataryası da ömrünü tamamladı. Telefon çok fazla ısınıyor ve günlük işleri bile yapmakta zorlanıyor. Batarya siparişi verdim, yarın değişim olacak. Sizden ricam pubg...
  8. U

İpucu Mi5s Twrp Yükleme/Root Aracı (Kolay Yöntem)

hangi ekrandayken komut vermem gerektiğini anlamadım hocam
  9. U

İpucu Mi5s Twrp Yükleme/Root Aracı (Kolay Yöntem)

Bende yukarıda ki arkadaşın aldığı hatayı aliyorum. Nasıl cozdunuz acaba bu problemi, biraz daha detaylı anlatabilirmisiniz
  10. U

Yardım Mi5s yavaşlama ve pil sorunu...

Rica atsam bana bu romun linkini ve termal dosyaları atabilirmisiniz
  11. U

Pubg oynanır mı peki bunlarla
  12. U

Açıkçası ben telefonumun performanslı olmasını istiyorum. Birçok rom yükledim gfx tool kullandım hatta termal ayarlariyla oynanan bir programda yükledim bir zamanlar ama yine de tam verimli olmadı. İki aydır pubg oynamıyorum sildim telefondan. Ama işin kötüsü son zamanlarda günlük işlerde bile...
  13. U

Hocam pub g oynayabiliyor musunuz akıcı bir şekilde
  14. U

Arkadaşlar benim telefonumda acayip kasıyor. Batarya performansı çok kötü. Alalı iki yıl olmadı daha. Oyun performansı zaten inanılmaz kötü, en dandik oyunlarda bile takılıyor. 10.2.3 kararlı sürüm var. Hangi romu tavsiye edersiniz
Üst Alt