uurkalkay kullanıcısının son içeriği

1. U

Soru Mi Tools ile hard bricked cihazı fastboot atarken donma!!!

baba sen yazıyı imalı okumuşşun(bende çok dikkat etmeden yazmışım kabul:)) da ben şuan bu uğraşın içine girdiğimden "edin hadi biriniz gına geldi" gibi aslında yardım et etme farketmez de yanlış anlaşılmak istemem ...
  2. U

Yardım Rom yükleme sorunu

Merdanov özelden yazmaya çalıştım ama hata yedim aynı sorun bende de var yardımcı olur musun? storsec.mbn takılı kalıyor
  3. U

"36sn" yaazan kısım 5000e kadar gidiyo auth adl yapınca istemiyor. ama buda ilerlemiyo
  4. U

2 pc var ikiside intel Win 8.1 diğeri Win 10 aynı olay ikisinde de ilk yeşil loadingden sonra kalıyor.
  5. U

Selamlar iyi forumlar herkese; Dün birçok arkadaşn belittiği gibi 2020 mitools ile 12ve11 miui roomlarını kullandım .(19ve18 denedim direkt hata aldım) Ancak ilk yüklemeden sonra (ilk yeşil loading ) donuyor ve "flashing" devam edilyor gösteriyor. 45dk-1saate yakın bekledim sonuç değimedi. NOT...
  6. U

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - EDL (Test Noktası) HARDBRİCK ÇÖZÜM

yok normal değilmiş biçok kişinin yaptığını izledim yükleme kutusu doluyor bende birkez doluyor sonra donuyor ... arkdaşlar şuna bi yardım edin ufak bi beyin fırtınası haydi :D
  7. U

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - EDL (Test Noktası) HARDBRİCK ÇÖZÜM

bahsedildiği gibi işlemi başlattım 15dk oldu hala "processing" devam ediyor... normal mi sizce ?
  8. U

Yardım Redmi Note 6 Pro Açılmıyor.

https://xiaomifirmwareupdater.com/archive/miui/tulip/ burdan miui 12 indirsem probblem yaşaryım acaba düşünceniz nedir?
  9. U

hata ayıklama açık olmadan da atabilir miyim?
  10. U

1611918163 bağladığımda pc teğki veriyor bağlandı gibisinden ama içi vs görünmüyor haliyle
  11. U

Selam öncelikle Bu bela benimde başıma geldi note 6 pro.. gece şarj bitti sabah 2saattir şarjda tık yok hard resette işlemiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
Üst Alt