utkubrs kullanıcısının son içeriği

1. U

Sohbet 120w adaptör hasar almış mıdır?

Eyvah eyvah 3 dk şarj süresi azalsiysa kesin kondansatörler zarar görmüş yeni sarj cihazı almanız lazım.
  2. U

Yardım Görüşme Sonrası Kilit Ekranı

Maalesef. Genelde araç kullanırken direksiyondan cevaplıyorum telefona dokunmuyorum.
  3. U

Yardım Görüşme Sonrası Kilit Ekranı

MIUI Dialer Telefon görüşmesi sonrası ekranın kilitlenmesini nasıl sağlayabilirim? EU rom kullanıyorum otomatik görevler olarak entegre etmişler ancak istediğim şekilde ayarlayamıyorum. Taskernet üzerinde bu projeyi kullanıyordum (Proje) ancak sadece bu özellik için taskernet yüklemek...
  4. U

Soru MIUIGPT Botu ile Artık Daha Hızlı Cevaplar Alabilirsiniz

Görüşme sonlandıktan sonra cihazın kilit ekranına geçmesini nasıl sağlayabilirim?
  5. U

Yardım Mi Tool V2 Hala Çalışıyor mu?

BL kilidinin açılmasına 7 gün var şu sevimsiz Google Dialer dan biran önce kurtulmak istiyorum. Mi Tool V2 ile rom değişikliği yapabilir miyim? Uygulamada geçiş yapabileceğim romlar şöyle gözüküyor. Bunların içinde sanırım sadece çin romunda miu dialer var. Yüklersem %100 türkçeye...
  6. U

Yardım Mi 13 Ultra Cihazımın Romu Hangi Ülke?

Teşekkürler miui dialler yok avrupa veya tayvana dönmek istiyorum.
  7. U

Yardım Mi 13 Ultra Cihazımın Romu Hangi Ülke?

Bugün aldım cihazı romun hangi ülke olduğunu bulamıyorum. TNAMIXM olarak gözüküyor mifirm net üzerinden bakınca böyle bir rom bulamıyorum benim cihazın sürüm numarası neden farklı?
  8. U

Soru MI 11 Ultra Direnç Değişimi Bursa

Var mı önerisi olan?
  9. U

Soru MI 11 Ultra Direnç Değişimi Bursa

Merhaba, Bursa'da işlem yaptıran ve memnun kalan arkadaşım varsa özelden bilgileri paylaşırsa sevinirim.
  10. U

Sohbet www.miturkiye.com.tr sitesi dolandırıcılığı

Bir kaç ay önce bende ilgili siteyi resmi zannedip alışveriş yaptım sonrasında WhatsApp destek hattına yazarak siparişimi iptal etmek istediğimi söyledim ve paramı iade aldım. Whatsapp destek numarası: +90 850 308 9268
  11. U

Yardım 11 Ultra da Yaşadığım Bazı Sorunlar!

Aynı cihazı kullanıyorum bahsettiğiniz hiç bir sorunu yaşamıyorum ayrıca romum da aynı.
  12. U

Yardım Xiaomi mi 11 ultra arka ekran kapanma

Setedit programını playstoredan indirin subscreen_display_time değerini ne kadar süre açık kalmasını istiyorsanız ona göre değiştirin.
  13. U

Yardım Xiaomi note 10 pro max nv data is corrupted hatası

modem dosyası flashla açılır.
  14. U

Yardım 11 ultra pil sorunu hücre yayını

Benim cihazda böyle bir servis kullanımı bile yok. Endonezya rom kullanıyorum.
Üst Alt