USDOREX kullanıcısının son içeriği

1. USDOREX

Yardım HyperOS Widget Ekleme Sorunu

Ayarlar, uygulamalar içinde launcher bul güncellemeyi kaldır yapın hepsi bu.
  2. USDOREX

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/ 1713093821 Linke tıkla en üstteki versiyonu indir kur düzelir dostum.
  3. USDOREX

Xiaomi launcher son sürüm apk yükleyin sorununuz düzelir, rom değiştirmeye gerek kalmaz.
  4. USDOREX

Yardım Hangisini almalıyım

Arkasında CE damgası olan global cihaz alın, çin cihazı alıp maceraya girmeyin...
  5. USDOREX

Yardım Galeride Fotoğraflarda Renkler Soluk Gözüküyor

Bu örnekte benden bizim telefonlarda durum bariz bu şekilde soldaki canlı sağda soluk gösteriyor
  6. USDOREX

Arkadaşlar sorun kamera yada fotoğraf çekimi yada hdr değil sorun galeri uygulamasının fotoğrafları görüntüleme sorunu başka uygulamada fotoğraflar daha canlı renkli orijinal xiaomi galerisinde ise soluk renkli görüntüleniyor.
  7. USDOREX

Benim cihazda yurtdışı ve 2 tane var xiaomi 13t iki cihazda galeri resimleri soluk gösteriyor. 1712085519 Örneği burda
  8. USDOREX

Bütün hyperos romları denedim hepsinde soluk gösteriyor bende çözemedim bu sorunu.
  9. USDOREX

Soru Yeni Kimlik Kartı NFC

Xiaomi 13t nfc okuması kameranın sağ tarafından okuyor yukarıdan yani, başka telefonlarda orta kısımda olanda var. 1711725532 Bankalara online müşteri olmak içindir, artık imza yerine çipli kimlik kartı nfc yoluyla kullanılıyor.
  10. USDOREX

Soru Xioami 13T bölge değiştirme

Bölge seçiminde dil değişmez.
  11. USDOREX

Soru Xioami 13T bölge değiştirme

Bölge seçiminin telefona bir olumsuz yanı yok istediğin gibi değiştirebilirsin.
  12. USDOREX

Soru en iyi rom?

Xiaomi launcher en sürüm apk kur ana ekrana widget eklenebiliyor. 1711569356 Xiaomi arama ve mesaj uygulamasi Rusya ve Tayvan romlarında var. Tayvan romunda bölge seçilmiyor haberin olsun.
  13. USDOREX

Yardım Hareketli ikonlar ve takvim uygulaması sorunu

Bende 2 tane xiaomi 13t var ikisindede aynı rom mevcut sorun bendeki telde oluyor 1711189060 İki telefondada launcher güncelledim sorun bende çıkıyor her nedense
  14. USDOREX

Yardım Hareketli ikonlar ve takvim uygulaması sorunu

System ui plugin güncelledim bekliyorum şimdilik sorun olacakmı diye
Üst Alt