usahin34 kullanıcısının son içeriği

1. usahin34

Çözüldü Arama durdu problemi

Arkadaşın dediği gibi temiz bir rom kurulumu ve wipe/cache temizliği Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. usahin34

Xiaomi Mi5 alternatif şarj cihazı tavsiyesi acil

Aukey 2.0 olanı hepsiburadada var Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. usahin34

Yardım Hangisi? Mi5s - Mi5splus- Redmi Note Serileri

Kesinlikle xiaomi rom sayfasından bak.global romu olan cihazları tercih et.gerisi zevkine kalmış.sonuçta marka kalite Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. usahin34

Stabilden Developer'a Geçiş

En güzeli mi hesabı üzerinden miclouda cihazı tamamen yedeklemendir.senkronizasyon seçeneklerinden galeri ve diğer istediğin tüm verileri açık olarak seçmeyi unutma.sonra istediğin romu at.mi hesabını yeni cihazda açtığında tek tuşla yedeği geri çağır.sorunsuz miss Redmi Note 4 cihazımdan...
  5. usahin34

Redmi Note 3 Güncelleme

Evet maalesef epic rom pro da whatsapp resimlerini bir sürü albüm açıyor ama fotografı çoğaltmıyor.ben marketten alternatif bir galeri uygulaması kullanıyorum #ilyasgor Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. usahin34

[Yardım] Redmi note 3 parlaklık sorunu

Başka bir cihaza kurmuştum.ama pil performans ayarlarını hiç değiştirmediğim için yaşamadım.6. 5.26 versiyonunda o sorun yok. Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. usahin34

redmı note 3 haftalık gucelleme ?

Haftalık güncelleme vadediyor custom rom geliştiricileri ama maalesef pekte sözlerini tutamıyorlar. Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. usahin34

Xiaomi redmi note 3 3/32 hangi rom tavsiye edersiniz

Kesinlikle an itibariyle epicrom pro 6.5.26 1 haftadır sorun yok.parmak izi,galeri sorunu hiçbiri yok.ş arj konusunda sphinx ile aynıdır Tek sorun whatsapp fotolarını tek tek albüm açıyor ama oda düzeltilir yakında Mr tomatico tarafından Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. usahin34

Sürüm

Sphinx v1d kullanıyorsun.illa sphinx kullanacaksanız v2b sürümü daha iyidir.önceden onu kullanıyorum.ama şu an epic rom pro 6.5. 26 kullanıyorum.çok süper bir rom.ister bootloader kilitli yada kilitsiz farketmez her iki durum içinde yükleme dosyaları var. Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk...
  10. usahin34

Epic rom pro 6.5.26 ya geçiş yapın çok daha iyi ve sorunsuz şu ana kadar kullanım deneyimine göre (1hafta) Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. usahin34

Pil sekmesinde profilinde varsayılana geçerseniz düzelebilir Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. usahin34

Redmi Note 3 Güncelleme

Epic rom pro 6.5.26 ayarlar menüsü İngilizce sorunu düzeltilmiş bu sürümde.parmak izi sorunsuz.zaten kameradan galeriye geçiş sorunu da yok.zannedersem şu an en baba rom.ister bootloader kilitli kilitsiz farketmez her iki sürümüde var.yeni kuracaklara tavsiyemdir. Redmi Note 3 cihazımdan...
  13. usahin34

ROM-WINTER V3.4(Stable-V7.3.1 REDMI NOTE 3 MTK MULTILINGUAL 20.05.2016

Bende epic rom pro 6.5.26 yı tavsiye ederim.galeri sorunu yok.parmak izi canavar gibi çalışıyor.bütün uygulamalar hatasız.yeni rom kuracaklar kesinlikle tavsiyemdir Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt