urnekm kullanıcısının son içeriği

1. urnekm

Tema Misk V2 Tema TR çeviri ( Switch Mode yapımcısından )

Temanın TR çevirisi link gitmiş. Paylaşma imkanı olan varmı.. Teşekkürler..
  2. urnekm

Yardım Temayı bilen yardım lütfen

Merhaba arkadaşlar youtubede bir tema buldum ama ismini bilemiyorum . İcon paketi daha çok Black line v10 benziyor onuda bulamadım. Bir kaç resim attım. Yardımcı olursanız Makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.
  3. urnekm

Rom [RN8Pro] 12/09/2022 [12.1] EvolutionX v6.7 | Begonia [UNOFFICIAL] [AOSP] (Aşırı Tavsiye Edilir)

benim tek sıkıntım ama ekrandaki Google arama barını nasıl silerim yada kaldırırım. Teşekkürler...
  4. urnekm

Mod QuantumKernel [Begonia][R-OSS]

üstad endonezya roomu kullanıyorum. bu room da kullanılabilri mi?
  5. urnekm

Rom Redmi Note 8 Pro - Miui Pro V10 v9.10.10 Custom Rom

Ben baya süre kullandım ama yeni versiyon bulamadığım için bıraktım. Gayet güzeldi ben beğenmiştim. Öğle aman aman pil performansı yok ama normal rom'a göre biraz daha iyi..
  6. urnekm

Rehber Redmi Note 10S Bootloader Kilit Açma (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

Evet haklısınız bilgisayarı formatladım bu sefer tamam. İşlem hiç beklemeden bitti ;Ellerinize sağlık
  7. urnekm

Rehber Redmi Note 10S Bootloader Kilit Açma (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

USBDK' yüklerken pc sürekli kapanıp açılır oldu . USBDK' bir türlü yüklenmedi.
  8. urnekm

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

işlem H.kadioglu tarafından yapıldı. Kesinlikle işinin erbabı ve hakkını veriyor. üstüne ücretsiz repair işlemi yaptı. Sonsuz teşekkürler...
  9. urnekm

redmi 9 sürekli açılıp kapanıyor. imei atmıştım klona düştü yeniden denedim eng rom atarken çöktü. sürekli açılıp kapanıyor.
  10. urnekm

Çözüldü Bu temanın ismini bilen yada bulabilecek var mı acaba??

Çok güzel gözüküyor bulduysanız paylaşabilir misiniz.
  11. urnekm

Tema Faust - MIUI 12+ Tema - MTZ eklendi

Ellerine sağlık çok güzel olmuş...
  12. urnekm

Çok teşekkür ederim. İlgi ,alaka ,destek ve sabrınız için.. Sorunsuz bir şekilde işlem yapıldı.
  13. urnekm

Arkadaşlar merhaba poco M3 var elimde Bootloader kilidi kapalı ve telefon çöktü güncelleme yaparken gitti. moden dosyası attım fayda etmedi . Fastboottan zaten room atamadım yemiyor. Destek ve ücret konusunda mesaj atabilir misiniz.
  14. urnekm

Yardım poco m3 bl kapalı NV data is corruped

Denedim olmadı.
  15. urnekm

Yardım poco m3 bl kapalı NV data is corruped

Evet öğle gibi elimde kaldı vallaha.
Üst Alt