Untel kullanıcısının son içeriği

1. Untel

Yardım telefon sürekli olarak kendini yeniden başlatıyor

Hocam telefonu bir şekilde açtım ekranda ölü piksel farkettim iki adet göndermelimiyim sizce bekleme sıkıntım falan yok Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Untel

bl kilidi kapalı hocam servisten geldi bidaha gidecek 3 kez ekran değişti yanmadan dolayı 1 kere pil birde bu sorun oldu hocam iade hakkım var mı sizce
  3. Untel

hayır hocam yazılım vs şeyler yüklemedim telefonu recoveryden sıfırlamadım ama deniyim 1599152445 recovery ekranına giremiyorum fastboot ekranı çıkıyor sonra kendiliğinden ordan çıkıyor tekrar yeniden başlatmaya başlıyor
  4. Untel

note 6 pro cihahızımı ekran yanığı yüzünden servise göndermiştim yapıldı geldi 3 - 4 gün kulladım bugün telefonla uğraşırken kendi kendine sürekli olarak yeniden başlatmaya başladı 4- 5 saattir. MI yazısı geliyor kapanıyor sürekli olarak devam ediyor nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim
  5. Untel

Soru Note 6 pro Shenchao panel

Arkadaşlar Shenchao ekran yanıyor mu ? Ekran yanmasından servise göndermiştim tianma panel vardı Shenchao takmışlar bu panelde ekran yanması mevcut mıdır acaba Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Untel

Soru Ekran Yanması

IPS lcd Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Untel

Soru Ekran Yanması

Türkiye garantili redmi note 6 pro 32 / GB cihazım 2 kere ekran yanmasından erkanı değişti 2. ekranda da aynı sorun oldu para iadesi veya telefon değişikliği isteyebilir miyim servise gönderdiğimde şimdiden teşekkürler Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Untel

Yardım Telefon fasboot moda geçiyor Lg5

Telefonu açınca direk fasboot moda geçiyor cihaz Lg5 yardımcı olursanız sevinirim Fotograf koydum Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Untel

Soru Note 6 pro 2. Kez ekran yanması

Boe panel takın diye belirtsek takmazlar mı yoksa şansa mı takıyorlar Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Untel

Soru Note 6 pro 2. Kez ekran yanması

Arkadaşlar telefonun ekranı yandığı için servise göndermiştim servis değiştirdi buraya kadar bir sorun yok ama ikinci kez ekran yandı ne yapmalıyım bidaha yollamalımıyım Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Untel

Soru Note 6 pro çentiğin orası sizde de böyle mi

Yeni fark ettim daha doğrusu telefon servisten gelince fark ettim sorun yazılımsal mı donanımsal mı acaba ekran ile çentiğin kısmı denk gelmiyor Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Untel

Soru Note 6 Pro Ekran Yanması

Hocam ne zaman gelir tahminen Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Untel

Hocam fotograftan öyle çıkmış normalde sıkıntı yok Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Untel

Note 6 Pro cihazımda bariz ekran yanması var panel tianma cihaz Türkiye garantili genpa servise göndermeli miyim sizce cihaz 9 veya 10 aylık Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Untel

Yardım Ekran göz kırpma sorunu

Evet bende de oluyor neden oluyor bir fikrim yok Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt