Untel kullanıcısının son içeriği

1. Untel

Yardım Miui 11 güncelleme gelen varmı

Bana gelmedi daha bekliyorum hocam Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Untel

MIUI 11 Redmi Note 6 Pro Global Kararlı V11.0.1.0 PEKMIXM İndirme Bağlantıları

Recoveryde hala beta hatası veriyor düzelmedi gitti Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Untel

Hocam bakın recoveryden dosyayı indirip güncelleyiciden kurmaya çalışan herkes görseldeki hatayı alıyor bunun nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim adam akıllı cevap alamıyorum Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Untel

Şu recovery beta hatası ne zaman düzelecek hocam bilginiz var mı Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Untel

Hocam nasıl güncellediniz recoveryden indirince hata veriyor Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Untel

Otadan geliyor mu peki şuan Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Untel

Hocam recovery dosyası ne zaman aktif olacak Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Untel

Hocam recovery linkini yeniler misniz veya otadan gelmesi için ne yapmak gerek Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Untel

Otadan gelmesi için yapabileceğimiz bir şey var mı beklemekten başka bölge değiştirme vs Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Untel

O zaman recovery linkini kaldırın millet boşuna yüklemesin Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Untel

Recovery indirdiğimde neden bu hatayı alıyorum o zaman hocam anlamdım Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Untel

Hocam kararlı olduğuna emin misiniz ? Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Untel

Böyle bir hata ile karşılaşıyorum neden acaba Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Untel

1.7 Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Untel

MIUI 11 MIUI11 Global Rom Güncelleme Tarihleri ve Canlı Yayın Tanıtımı

13-29 Kasım yazıyor Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt