'Unnamed kullanıcısının son içeriği

1. 'Unnamed

Çözüldü Redmi note 8 mi unlock 1004 hatası

Bu bağlantıda bootloader kilidini açmanın detaylı bir anlatımı var: https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-unlock-tool-ile-sorunsuz-kilit-acmak-icin.37677/ Ben de unlock yapmaya çalıştım yapamadım "Doğrulanamadı. Bir veya iki dakika bekleyin. Tekrar deneyin." şeklinde uyarı verdi. Hatta yedek...
  2. 'Unnamed

Yardım Mi 11T telefonumun yardıma ihtiyacı var

Başka bir simkartını da aynı cihazınıza taktınız mı? Başka bir simkartını da aynı cihazınıza taktınız mı? Takmış ve aynı sorunla karşılamışsanız sorun cihazınızın kimliği olan imeiden veya uyumsuz romdan kaynaklanıyordur Takmış ve aynı sorunla karşılaşmamışsınız sorun sim kartınızdan...
  3. 'Unnamed

Hem operatör hem de telefonla alakalı bir sorun olmadığını (hattınızla alakalı bir sorun olduğunu) söylüyorsunuz. Sim kartınızı yenilemeniz gerekiyor olabilir. Mümkünse aynı cihaza farklı bir simkartı takıp durumu inceleyerek gerekip gerekmediğini teyit edebilirsiniz.
  4. 'Unnamed

Ayarlar'a gidip üstteki arama çubuğuna "Tercih edilen ağ türü" ifadesini girip oradan (4G, 3G veya 2G'den) hangisinin işaretli olduğuna bakabilir misiniz?
  5. 'Unnamed

Bu hususa öncelik verin. Sorunun neyden kaynaklandığını öğrenmeden tavsiye çözümleri uygulamayın. Aksi takdirde duruma karma hal aldırıp onu zorlaştırsınız
  6. 'Unnamed

Yardım Mi Cloud Geri Yükleyememe Sorunu

Toplam 600 mb civarında yer kaplayan Ayar, Ana ekran Düzeni ile Uygulamalar yedeğini geri yüklemeye çalışıyorum, beş dakikaya kadar varabilen "Dosya boyutu hesaplanıyor" yazısının eşlik ettiği beklemeden sonra "İşlem tamamlanamadı. Bir veya iki dakika bekleyin ve tekrar deneyin." yazısınıyla...
  7. 'Unnamed

Soru youtube'dan video indirme

NewPipe'yi tavsiye ederim
  8. 'Unnamed

Yardım Dahili depolamayı USB aygıtıymış gibi göstermek

Genel ve resmi bilgi; USB Yığın Depolama olarak kullanımının Media Transfer Protokol (MTP) lehine kaldırıldığı, 2012'den itibaren unified partition modeline geçilmesi dolayısıyla artık dahili hafızanın işletim sistemi tarafından kullanılmasından ötürü artık mümkün olmadığı yönünde. Yani sadece...
  9. 'Unnamed

Ana Başlık Site Hakkında Görüş, Öneri, Şikayet Başlığıdır

Siz genel olarak temel bilgilere hasretmişsiniz yorumunuzu. Bu konuda dediklerinizi ve başkalarının da dediklerini ile söylenilecekleri yadırgamıyorum.Üye olma zahmetinde bulunup da forumda sorunuma cevap yoktur diye gezinmeye üşenenleri ise düşünemiyorum buna ihtimal veremiyorum. Malum telefon...
  10. 'Unnamed

Dediklerinizi anlıyorum. Elbette herkesin muhasebesi muhakemesi farklı olacaktır, xda, csdn gibi diğer saygın sitelerde de durum böyledir ama bu forum köklü dendirmeli, Xiaomi geliştiricilerinin de en azından tali bilgi kaynaklarından biri hâline gelmeli (idi). Forumun ismi bile kendisinin bu...
  11. 'Unnamed

Benim sitem nedenli şikayetim var. Hemen her üyenin foruma geliş öyküsünü oluşturan unsur, yardım talebidir. Yardım konuların ekseriyeti çözümlenmiş değil, üyeler sorularına cevap bulmuş değil. Bu da deaktifliğe sebebiyet verecektir.
  12. 'Unnamed

Rehber Xiaomi'nin Kullanıcıları için Destek Merkezi

Bilindiği gibi Xiaomi, doğrudan ve dolaylı olarak yardım sağlayacak bir hizmet vermektedir. Verilen hizmetin eksi yanı, kendisine güncellik kazandırılmamasıdır. Çözüme kavuşturulmayıp artık kronikleşmiş-alışılagelmiş sorunların yanında gelişmeleri/güncellemeleri müteakiben ortaya çıkan yeni...
  13. 'Unnamed

Yardım mi hesabı silme

Bir sistem uygulaması olmasına bağlı olarak bunu TWRP ile silmeye çalıştığınıza ve bunun da başarısızlıkla sonuçlanmasına olan tepkinize göre telefonunuz rootlu. DM üzerinden ismini vereceğim uygulamayı yetkilendirerek kaldırma işlemini onun ile deneyip sonucu bizimle paylaşabilir misiniz?
  14. 'Unnamed

Yardım mi hesabı silme

Hesap şifresini bilmiyorsanız hesaba kayıtlı telefon numarası, e-posta veya id numarasından birine erişim sağlayabilmeniz gerek. Cihazınızın ayarlarındaki arama çubuğundan ilgili kelimeleri aratarak mi hesabıyla ilgili bilgiler öğrenebilirsiniz. Yukarıda saydığım üç bilginin biri üzerinden şu...
  15. 'Unnamed

Yardım mi hesabı silme

Mi hesabını silmek istiyorsanız şu bağlantıya tıklayacaksınız: Mi Hesabını Silme Sayfası Ancak yine de o hesabı silebilmek için onun siteye giriş bilgilerine ihtiyacınız olacaktır
Üst Alt