UnHoly kullanıcısının son içeriği

1. U

MIUI 13 Xioami 11T Pro - Endonezya Kararlı Rom V13.0.2.0.SKDIDXM İndirme Bağlantıları

VoWifi desteği varmı yükleyen kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.
  2. U

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Android Q ile birlikte gelebilir. Yeni güvenlik yaması bekliyor olabilirler şahsi düşüncem. . .
  3. U

Bende sorun yok. . .Cihazı güncelleme sonrası sıfırladınız mı?
  4. U

Mi8 kullanan Miui11 yüklü arkadaşlar, birisini aradağınızda karşı taraf açınca telefon titreme özelliği sizde çalışıyor mu? Bende ve bir kaç kişide çalışmıyor. . .
  5. U

Miui11 güncellemesi geldi cihazım Mi8 sorunlarda beraberinde geldi. . .Gereksiz büyük kullanılan font sorunu, bölgeyi hindistan yaparak geçici font yükledim şimdilik çözüldü, arama ekranında çok büyük gözüken arama süresi, çalışmayan printer uygulaması daha kurcaladıkça çıkacak niceleri. ...
  6. U

22-31 Ekim tarihleri arası hergün konuyu takipteyim SD845 - 855 kullanan cihazlardan güncelleme alan olmadı bildiğim kadarıyla. 10.3.5.0 Kararlı sürümdeyim Mi8 kullanıyorum sorunum varmı yok. Yeni güncellemeden beklentim, yeni cihaz hissi versin cihaz güncel kalsın yeter. Ne zaman isterlerse...
  7. U

Youtube da var olduğunu gösteren video mevcut Türk bir vatandaş çekmiş. . . 9T vodafone hat üzerinden kullanıyo
  8. U

iPhone 11 ve Mi9T Pro 128gb ele alalım arada 3 bin tl ye yakın fiyat farkı var 4.299₺ 7.500₺ aradaki farka değecek özellik ne var? Biri lcd diğeri super amoled ekran birinde dolby atmos var diğeri mono hoparlör bide kamera farkı var. Fiyat farkına değermi?
  9. U

Belki yeri değil ama 8 sene iPhone X dahil bütün modelleri sektirmeden kullandım her yıl değiştirdim. . . Geçen sene Mi8 e geçtim iyiki geçtim bu telefonda kusur aramıyorum ararsam bulurum, fiyat farkı onları görmezden gelmemi sağlıyor. Bana artıları nfc mobil ödeme istanbul kart doldurma...
  10. U

Yaklaşık 13 aydır severek Mi8 kullanan biri olarak güncellemeyi sabırla bekliyorum geç olsun güç olmasın. Geçen sene bu zamanlarda yaşanan miui10 eksikliklerini sorunlarını yaşatmasın. . .
  11. U

Çözüldü Amazfit bip lite İspanyolca Oldu

Bir hevesle 4.0.10 apk güncellemesi yaptım yine düzeltmemişler. FW 1.1.6.30 yükledi ispanyolca oldu NF de ispanyol dizilerini takip ettiğim için aşinalığım var. 4.0.5 yükleyince düzeliyor ama bu sefer beklemeyi tercih ediyorum. . .
  12. U

Uygulama Mi Fit 4.0.0 Arayanı Gösteren Sürüm

4.0.3 sürümü yüklü amazfit bip hava durumunu güncellemiyor. Önceden böyle bir sorun yoktu :(
  13. U

Soru Mı 8 almaya değer mi ? Sorunu çok mu?

İstanbul kart uygulaması sayesinde tavsiye ederim çok kullanışlı telefonun arkasına okutarak yükleme yapılıyor.
  14. U

Soru Mı 8 almaya değer mi ? Sorunu çok mu?

Global sürüm cihazda kalite farkı yok anten donanımı farklı. Buda GPS ve 4.5G gibi sorunlar çıkarabiliyor. Yurtdışı global cihaz almak isteyen yurtdışında tanıdığı varsa aliexpressten global sürüm cihaz alıp tanıdığının adresine gönderebilir. Yada ispanyada tanıdığı varsa giden biri ona...
  15. U

İnceleme Ekran koruyucu taktım. Şiddetle tavsiye ederim.

Baseus ekran koruyucuyu aliexpressten aldım 1 haftadır kullanıyorum spigen kılıf takılı. Uygulamada hata yapmadan yapıştırılırsa, Atma kalkma toz vb sensör kamera hiç bir sorun yok. Sadece cam olduğu için biraz ağır yaklaşık 7 gr elle hissediliyor. Uygulamadan önce paketten çıkan toz...
Üst Alt