UncoSociable kullanıcısının son içeriği

1. UncoSociable

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

ramazanınız mübarek olsun cümleten
  2. UncoSociable

Yardım Always On Displayi açmama rağmen çalışmıyor

anladım hocam peki kararlı sürüm 12.5 olunca güncellersem çalışır mı yoksa yine mi çalışmaz bir de yükseltirsem mitooldan yapabilir miyim ve imei sorun olur mu teşekkürler şimdiden
  3. UncoSociable

hocam cevabınız için teşekkürler ama sadece benim ekeldiğim dosya var hangi ekli dosyadaki yolu izlemem lazım
  4. UncoSociable

Merhabalar Redmi note 9 pro global cihazımda aod_curtana ile aodyi açmama rağmen çalışmıyor aynı durumu yaşayıp çözmüş ya da bilgisi olanlardan yardım istiyorum şimdiden teşekkürler
  5. UncoSociable

Yardım Redmi Note 8 Pro tema değişmiyor

Aynı sorunu yaşıyorum takip
  6. UncoSociable

Tema Harmony Tema Markette Yayında (Ottoman) (Statusbar XL Modu Entegre)

Hocam öncelikle elinize sağlık tema çok hoş ama status bar yarım ve telefon,rehber,mesajlaşma uygulamaları değişmedi(herkesde bulunan bir sorun değil gördüğüme göre birkaç kişide var hocam) yapabileceğimiz bir şey var mı düzeltmek için global rom kararlı 12.0.2
  7. UncoSociable

Yardım Dokunmatik Sorunu

hocam çakmak manyetosunu deneyin çözeceğini düşünüyorum garantiye zarar da vermez
  8. UncoSociable

Yardım Dokunmatik Sorunu

ekran koruyucunun altının kirlenmesi sonucu olmuş olabilir dediğiniz gibi kenarlardan kalkıyorsa göze çarpmayacak kadar kir toz olabilir buda düzeltmezse en son yazdığımı uygulayabilirsiniz ya da garantiye gönderebilirsiniz
  9. UncoSociable

Yardım Dokunmatik Sorunu

Ekran koruyucuyu kaldırıp denediniz mi hocam?
  10. UncoSociable

Yardım Dokunmatik Sorunu

Romdan kaynaklı olabilir (bazı custom romlarda olabildiğini duymuştum) stock rom atmayı deneyebilirsiniz. Ekran koruyucuyu kaldırıp en azından altını silmenin faydası olabilir. Bunlar işe yaramazsa ekranı değiştirmeden önce (son olarak) ekranı iyice silip çakmak manyetosuyla bir kaç yere düşük...
  11. UncoSociable

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Teşekkürler :)
  12. UncoSociable

Çözüldü Mi bootloader süresi sürekli uzuyor

Öncelikle merhaba buna benzer konuları buldum ama aradığım sorunun tam olarak cevabını bulamadım ya da bulduysam anlayamadım şimdiden hatam olursa affola.Benim sorunum şu imei atmak için telefoncuya gittim zaten telefondan mi hesabımla hattımı eşleştirmiştim 1,5 hafta sonra gittim adam aldı...
Üst Alt