unal324 kullanıcısının son içeriği

1. unal324

Yardım Sim Kart Sinyal Sorunu

Cihazı Aliexpress üzerinden aldım bir tanıdık bana ulaştırdı. Malesef bir kaç kez imei repair denedim. backuplarını önceden aldığımdan hardreset ve full wipe yapıp sıfırdan kararlı rom ile fastboot kurulum yaptım. qpst programı ile de almış olduğum yedeği geri yükledim. imei işlemleri sırasında...
  2. unal324

Sorgulattım (sorguyu resim olarak da ekledim) kayıt yapılmış görünüyor. 1536171382 çok teşekkür ederim.
  3. unal324

Arkadaşlar geçen hafta cuma günü cihazın imei kaydını yaptım. operatörümle yaptığım görüşmede de telefonun aktif edildiğini söylediler. Fakat cihaz sinyal alamıyor. İms sorgusunda da kaydettirlmedi görünüyor. radyo gücü açsam bile kendiliğinden kapanıyor. mobil ağlar>ağları otomatik iptal edip...
  4. unal324

Yardım Ekran kırıldı

çok geçmiş olsun aynı olay geçen ay benim benim başıma geldi. yurt dışından sipariş ile getirttiğim cihazın ekranını kargo firması kırdı. Türkiye de bulamadım. ben çinden 2 haftada getirttim. (145 dolara mal oldu). free shipping olarak bir çok sitede mevcut gümrük de ödemiyorsunuz. getirtip...
Üst Alt