umutvar kullanıcısının son içeriği

1. U

Soru CrDroid Romu kimler neden kullanıyor?

iyi akşamlar dün gece bu romu (CRDROİD 8.10) sürümü yülükledim miui eu romdan bu roma geçtim akşam saat 22de bütün yedeklemeleride yaptım sabah saat 7.30 gece yüzde 79 olan pil sıfırlamış tel kapanmıştı bütün romları denemiş birisi olarak çok şaşırdım hemen miui eu ya dönüş yaptım neden böyle...
  2. U

Rom crDroid 8 [RESMİ][A12.0][MIUI Kamera dahil] RN10Pro

İlginiz için teşekkür ederim
  3. U

Rom crDroid 8 [RESMİ][A12.0][MIUI Kamera dahil] RN10Pro

İyi geceler arkadaşlar bu romu cihaza kurdum ayarları yaparken 8.9a güncellendi ama baktım içinde gapps yok sanırım orange Fox kurtarma ile yüklemiştim trwp kurup tekrar denedim yine gapps yoktu acaba bu romda gapps yokmu nereden indirebilirim
  4. U

Wolf Os JAVA V13.0.10.0 Global EEA Sweet-Sweetin

tr den alınma global sürüm cihazım var şu an da üzerinde eu 13 .0.12 rom var hangisi olabileceği hakkında bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim
  5. U

Wolf Os JAVA V13.0.10.0 Global EEA Sweet-Sweetin

rom silinmiş tekrar yükleme imkanı varmı acaba şimdiden teşekkürler
  6. U

Rom Miui 13.0.7.0 xiaomi.eu

cevabınız için teşekkür ederim dosyayı iki sefer indirdim 3 defada temiz kurulum yaptım yedeklerimi yüklemeden facebook yükledim ama facebook ne yaptıysam çalışmadı tr 13 0 40 romda calıştı miui mix ve bu romda çalışmıyor
  7. U

Rom Miui 13.0.7.0 xiaomi.eu

iyi günler romu yükledim ama facebook açılmıyor bir sorunmu var acaba miui mix dede aynı sorun vardı bu roma geçmiştim
  8. U

Rom MIUI Wolf Os V12.5.6 EEA V2 Redmi Note 10 Pro

merhabalar romu iki kez temiz kurulumla yükledim ama maalesef bankacılık uygulamaların aktif edemedim programlar sorunsuz kuruluyor ama bankanın gönderdiği smsler gelmiyor tekrar elit roma dönüş yaptım yoksa rom gayet güzel pil ömrüde bana göre oldukça iyi
  9. U

google şifremi yenilemiştim onun için açılmadı ama hallettim ilginiz için teşekkür ederim
  10. U

öncelıkle teşekkürler ama link çalışmıyor ilgilenebilirmisiz acaba
  11. U

Rom --V5 ÇIKTI--MIUI 12 Android 9 Eu Rom for MiMax2 TEAM BEAST v5.0-

Kuveyt Türk uygulaması kurulmuyor daha doğrusu uygulama kurulmuş gösteriyor ama bir türlü açmıyor her seferinde yeniden dene deyip geri atıyor
  12. U

Romu genel olarak beğendim pil ömrü gayet iyi ama benim için olmazsa olmaz olan bankacılık uygulamaları yine kurulmuyor onun için miuiproya devam
  13. U

teşekkürler umarım beklediğimize değecek bir rom olmuştur hemen yüklüyorum
  14. U

İpucu Batarya sağlığınızı öğrenin.

Play store de yok nereden yüklemeliyiz
Üst Alt