UmutRK kullanıcısının son içeriği

1. U

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Merhabalar, Sizce Stabil MIUI 12 beklemek hayal mi oldu?
  2. U

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

MI 6 için kararlı sürüm ne zaman gelir, bilgisi olan var mı?
  3. U

Merhabalar, Dün itibari ile Xiaomi.eu MIUI 12 Beta 20.5.7 sürümüne geçtim. Açıkcası yukarıdaki bahsedilen hataların sadece 1 tanesi gerçekleşti. O da bildirim gelince cevapla, okundu olarak işaretle kısmının hafif taşması. Ne akıcılıkta ne başka bir şeyde problem yaşamadım. Peki nasıl kurdun...
  4. U

Haber Mi Band 5 göründü

Çok çok beğendim.
  5. U

Soru Temayı indiremiyorum neden ?

Çok teşekkür ederim
  6. U

Soru Temayı indiremiyorum neden ?

Mi 6 kullanıcısıyım PIXEL [White - Dark] Theme 2 in 1 by AlexWOLF DOG [Dark mod Support] - Themes - Mi Community - Xiaomi temasını bir türlü indiremedim başarabilen veya anlayan biri var mı ? Şimdiden teşekkür ederim.
  7. U

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

Hocam aynı sorunu bende yaşadım APKPure uygulamasını indirin (Playstore alternatifi gibi düşünün) oradan Netflix indirip kurun olmazsa roottu kaldırın sonra kurmayı deneyin.
  8. U

Sohbet Adguard istatistiklerim

Birkaç yıl önce 2 cihaz için ömür boyu 7-8 dolar arası bir şeye almıştım gayet memnunum.
  9. U

Sohbet Stock tarayıcı vs Chrome

Senkronizasyon özelliği nirvana olmasından dolayı Chrome açık ara önde benim için. Dizüstü Bilgisayar da Chrome telefonda Chrome.
  10. U

Rehber Mİ 6 için Bootlader kilidi & Tek tuş Twrp kurulumu & Xiaomi.eu rom & Root & Gcam & Dolby

Ne yazık ki olmadı. Kamera durduruluyor hatası alıyorum. Koçara
  11. U

Rehber Mİ 6 için Bootlader kilidi & Tek tuş Twrp kurulumu & Xiaomi.eu rom & Root & Gcam & Dolby

İyi forumlar, Az önce Dolby modülünü yükledim ses performansı çok iyi oldu fakat Gcam sorun çıkarıyor. Daha önce bu sorunu yaşayan oldu mu ?
  12. U

Konuda paylaşılan GCam'lerden hangisini kullanıyorsunuz ? Neden ?
  13. U

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

İyi günler, Mevcut şartlarda Beta'ya mı geçmeli Stabil'e mi ? Ayrıca bazı arkadaşlar stabil için Whatsapp bildirim sorunu gibi şeylerden bahsetmiş herkeste aynı sorun var mı ? Daha kapsamlı bir soru stabil kullananlar temelde hangi sorunları yaşıyor ? Son olarak stabil otomatik güncelleme alıyor...
Üst Alt