umutphlvnoglu kullanıcısının son içeriği

1. umutphlvnoglu

Yardım Kilit ekranından ana ekrana geçerkenki geçiş efekti yok

nasıl çözdüğünü yazarak çözüldü olarak işaretlersen başkaları içinde faydalı olabilir iyi forumlar :)
  2. umutphlvnoglu

miui hidden settings isimli dosyayı kurup orda o ayar varmı bakın yoksa xiaomi eu rom kurmanızı tavsiye ederim onda çoğu ayar zaten eklenmiştir özelleştirilmiş bir rom olmasından dolayı çoğu ayar içerisinde bulunuyor demekki 12 de o ayarı xiaomi kaldırmış saçma şekilde miui hidden settings de...
  3. umutphlvnoglu

Yardım 7000'e mesaj atamama sorunu

düzelmezse telefonu sıfırlaman gerekecek bikaç defa başıma geldi sıfırladıktan sonra 7000 e sms at ve Premium SMS erişimi isteyecek evete bas buna bir defa bile yanlış basınca bu sorun oluşuyor ve ben sıfırlama dışında düzeltemedim iyi forumlar.
  4. umutphlvnoglu

Soru Telefonu televizyona bağlama

1 - USB Kablo ile Telefonu Televizyona Bağlamak Özellikle Android telefonlarda uygulanması basit bir yöntemdir. USB kabloları akıllı televizyonlara uygun şekillerde üretilmiştir. Telefonunuzun şarj kablosunu (USB kablosu) kullanarak bağlanmayı deneyebilirsiniz. İki uçlu bağlantı kurulduktan...
  5. umutphlvnoglu

geliştirici seçeneklerinde pencere animasyon ölçüsü geçiş animasyon ölçüsü animasyon süresi ölçüsü bu 3 seçenek normalde x1 olarak ayarlıdır. sende animasyon kapalı yazıyorsa bunları x1 yap eğer x1 ise x2 yaparak kilidi açıp dene bi bakalım geçiş efektini görebilecekmisin eğer hala...
  6. umutphlvnoglu

hangi romu kullanıyorsun global mi
  7. umutphlvnoglu

Soru 67w ve 120w farkı

sarj aletiniz bozuk xiaominin sitesindeki orjinal sarj aletine baktim stok yok görünüyor isterseniz birkaç mi stora bakabilirsiniz en azından çakma 67w yerine orjinal 67 yada varsa 120 alırsınız. mi store dışında satılanların hepsi çakmadır super copy oldukları için anlama ihtimaliniz çok düşük...
  8. umutphlvnoglu

geliştirici seçeneklerinde kilit ekranını atla diye seçenek var açıksa onu kapat
  9. umutphlvnoglu

Yardım Çözemediğim bildirim sorunu

gmaile gir sol üstte 3 çizgi var ona basıp altta ayarlar var ona bas istediğin hesabı seçip en alta in gmaili senkronize et yazanı aç açık değilse sonra 1 sayfa geri çık sağ üstte 3 nokta var ona bas hesapları yönete bas verileri otomatik senkronize eti aç altta google yazıyor yanındaki...
  10. umutphlvnoglu

Yardım Direnç

telefonu al dışarı çık herşeyini bi köşede rahat rahat kontrol et birşey çalışmıyorsa gir göster tekrar yapıp versin :)
  11. umutphlvnoglu

Yardım Çözemediğim bildirim sorunu

ana ekranda bildirim kısmını aşşağıya çek orda sol üstte bildirim ayarları simgesi var ona bas kayan bildirimlere tıkla tüm uygulamaları aktif hale getir sorunun çözülecek. ek olarak gmail senkranizasyonu ayarlardan aç yoksa gmailden bildirim alamazsın saygular.
  12. umutphlvnoglu

Yardım Türkcell hatta şebeke çekmeme sorunu!

kardeşim modem dosyaların vodafona göre ayarlanmış tekrar imei attırman lazım turkcelle uygun atmaları gerekiyor birde orjinal imei atarsan telefon tamamen kapanır çünkü o cihaz kaçaktır aynı imei vodafonda çalışıyorsa patlak değildir sadece her hat her frekansta çalışmaz ondan oluyor bu sıkıntı...
  13. umutphlvnoglu

Yardım Mi note 10 lite sim kart okumuyor

İmei dosyası zarar görmüş kardeşim tekrar imei at sirun düzelicek kayıtlı görünüyorsa aynı imeiyi kullanabilirsin saygılar
  14. umutphlvnoglu

Yardım USB dosya aktarımı sorunu

Kablo alırken ttec markasından alıyorum kalitelidir tavsiye ederim veri aktarımı içinde uygundur.
  15. umutphlvnoglu

Çözüldü TWRP sonrası bootlop

Bence buna dua etmelisin insanlar com portu açana kadar illallah ediyor işin daha kolay attığım konuyu takip ederek açabilirsin telefonunu biraz ugrastirabilir ama zaten brick olmuş deneme yanılma yolu ile dene birde konudaki global romu kullanmanı tavsiye ediyorum çalışıyorsa dokunma mantığı...
Üst Alt