umutgus kullanıcısının son içeriği

1. U

Yardım MIUI 11 Bildirim Çubuğu Sorunu

hocam miui 12 ye geçmeden hallederseniz konu açarmısınız
  2. U

Yardım MIUI 11 Bildirim Çubuğu Sorunu

Eu rom miui 11 sürümüne geçtim. Müzik, spotify, youtube gibi uygulamalarda bildirim panelinde ileri geri sarma çubuğu yok. Yardımcı olabilirmisiniz.
  3. U

Yardım WhatsApp gruplarda paylaşılan medyalar otomatik inmiyor.

yardımınız için teşekkür ederim ama burayı daha önce düzelttim fakat sorun devam ediyor sadece gruplarda oluyor.
  4. U

Soru Hangi Romla Devam Etmeliyim?

Android 13 ancak samsung, huawei, oppo, xioami, gibi ve diğer markaların en son çıkardığı donanımsal olarak en iyi seviyede olan telefonlarda yavaş ve taklılmadan çalışır hocam. Android seviyesi yükseldikçe yazılım boyutuda yükselir buda ağır yazılım demek. Tavsiyem eu rom gibi hafif rom...
  5. U

Yardım WhatsApp gruplarda paylaşılan medyalar otomatik inmiyor.

Gruplardan gelen fotoğraflar, sesler ya da videolar sadece manuel olarak indiriliyor. Bunun çözümü var mı acaba? Gönderilen fotoğraf, video, ses gibi içerikleri tek tek üstüne tıklayarak indirmem gerekiyor. Lütfen yardım edin kaç aydır böyle ☹️
  6. U

Yardım Bu uygulamayı kaldırmak sorun yaratırmı?

Bu uygulama arka planda 211 mb ram kullanıyor sanırım parmak izi ile ilgili birşey, parmak izi kullanmıyorum. Sildiğimde cihaz brick olurkmu deneyen varmı. Şimdiden herkese teşekkürler.
  7. U

Soru Pil durumu hakkında

global rommu hocam
  8. U

Yardım Sim karta kişi kaydedilmiyor

rica ederim
  9. U

Sohbet 10T pro için klavye apk önerisi

Klavyenin ismi bu xioami varsayılan olarak zaten bu klavyeyi kullanıyor sizde de olması gerek. Ayarlar kısmına *g board* yazarsanız ayarlar ekranı çıkacak. Ayarlar/Diller/Türkçe (Türkiye)/Türkçe Q yaparsanız klavyeye türkçe harfler eklenecektir. 1676556640 Tercihler kısmı bu şekilde, tema...
  10. U

merhaba hocam kişilerinizi kaydederken türkçe karakter kullanmadan kaydetmeyi deneyin işe işe yaradımı hocam
  11. U

Soru En güncel ve stabil rom hangisi?

hocam redmi note 9s eu rom kullanıyorum gereksiz uygulamaları nasıl silebilirim sdmaid uygulamasını apk olarak mı kullanıyorsunuz rica etsem link salarmısınız.
  12. U

merhaba hocam kişilerinizi kaydederken türkçe karakter kullanmadan kaydetmeyi deneyin işe yarayabilir
  13. U

Sohbet 10T pro için klavye apk önerisi

google klavye kullanıyorum ayarları değiştirerek bu hale getirdim beğendiyseniz ayarları sunabilirim
  14. U

Yardım Şarjım çok hızlı bitiyor

Merhaba sürüm güncellemesi yaptınızmı
Üst Alt