umutchatin kullanıcısının son içeriği

1. umutchatin

Sohbet POS Cihazları NFC Ödemeyi Kabul Etmiyor

Benimde ikinci kerede okuması haricinde bir sorunum yok
  2. umutchatin

Sohbet POS Cihazları NFC Ödemeyi Kabul Etmiyor

Aynı sorundan muzdarip olarak denediğimde ikinci denemede tutarı çektiğini fark ettim ilk seferde kabul etmiyor ikinci denemede çekiyor (rootlu kullanıyorum)
  3. umutchatin

Soru Oneplus 9 pro imei hakkında

Kaynak?
  4. umutchatin

Recovery OnePlus 9 Pro TWRP 3.5.1 - v21.6.11 Tek Tuş Yükleme Aracı

Maalesef hiç bir sekilde fayda etmiyor
  5. umutchatin

Recovery OnePlus 9 Pro TWRP 3.5.1 - v21.6.11 Tek Tuş Yükleme Aracı

Xiaomi mi9 dan OnePlus 9 pro ya geçmiş biri olarak forumda bu tarz paylaşımlar görmek beni bir hayli mutlu etti emeğinize sağlık 🙏 1641284917 Bununla ilgili bir anlatım yapabilirmisiniz? Benimde boşluğuma geldi banka uygulamasını yedeklememişim sorun yaşadığım için kaldır yükle yaptım ama bu...
  6. umutchatin

İnceleme Mi11 ile ilgili genel izlenimlerim

Mi 10 pro için ne düşünüyorsunuz
  7. umutchatin

Peki 5750 ₺ ye mi 10 pro mu yoksa 7350 ye mi 11 mi almak mantıklı olur ayrıca bunlar Vodafone da sorun çıkarır mı? Teşekkür ederim.
  8. umutchatin

Kayıt çözümü için herhangi bir bilgi var mı? Sahibindene baktım almayı da düşündüm ama kayıt konusunda bilgisi yok kimsenin normalde tr den aldığım mi9 u kullanıyorum 10pro buldum onu alacaktım fakat tek sim aktif diyor iki numaram var çift sim kullanılmıyor mu bu cihazlarda hiç bilmiyorum bilgi...
  9. umutchatin

Recovery [Android 11] Xiaomi Mi 9 Twrp 3.4.0-10 Tek Tuş Yükleme Aracı

v11.0.5.0 geldikten sonra yaoamıyordum meğerse sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır dediğim içinmiş :)
  10. umutchatin

Mod [MIUI 11] [Android Q Destekli] MI 9 Dual Speaker Audio Mod [Çift Hoparlör]

4pda da 9.13 linki çalışmıyor elinde olan atabilir mi? 1579952721 Son versiyon 9.13 ekte mi9 da denedim telefon görüşmesini hoparlöre alamama sorunu yaşayanlar kullanabilir.
  11. umutchatin

Sohbet Çalınan telefonun imei numarasını bulma

Imei çıkmıyor fotoğraflı şekilde buraya yazarsanız çok sevinirim diğer arkadaşlarda faydalanmış olurlar
  12. umutchatin

faturada yok maalesef peki google vs kayıt olma ihtimali var mı telefon çıkıyor ama imei görünmüyor
  13. umutchatin

Merhaba telefonu migrostan almıştım mi a1 modeli kutusuyla birlikte çalmışlar bu yüzden imei yok nasıl bulabilirim bir fikri olan var mı? google cihazlarımdan baktım ama imei bulamadım
  14. umutchatin

Yardım Mi 9 Kamera Video Kayıt FPS sorunu

son güncellemeden sonra cihaz düzeldi bu arada gps in açık olmasında yarar varmış
Üst Alt