umutberkayk kullanıcısının son içeriği

1. umutberkayk

MIUI 14 mi 11 ultra

Sıfırlama deneyin. Düzelmezse fastboot ile 13'e gecin
  2. umutberkayk

Yardım Ses var ama görüntü yok

Maalesef sorun yazılımsal değil. Anlattığına göre (cihaz ne kadar ısındı bilmiyorum) anakartta bir lehim zarar görmüş gibi duruyor.
  3. umutberkayk

Yardım 12t pro android.process.acore durdu hatası

Evet yapabilirler. İki kez götürmeniz gerekir önce bootloader kilit açma işlemini başlatmak için. Bootloader süresi dolduktan sonra tekrar götürüp kilidi açtırmanız gerekir. Global cihazlarda stock yüklü gelen EEA diye biliyorum hocam.
  4. umutberkayk

Yardım ekran renk ayarları

Ben EEA, EU, TAIWAN rom kullandım öyle bir sorun yaşamadım hiçbirinde.
  5. umutberkayk

Soru Android güncellemesi yaparsam imei gidebilir mi?

Üstteki arkadaşın dediğini gibi fastboot ile kuracaksanız EFS yedeği alın her ihtimale karşı.
  6. umutberkayk

Yardım Xiaomi Redmi note 8 pro ağınızı doğrulayın hatası

Wifi kullanıyorsanız mobil veri, mobil veri kullanıyorsanız wifi deneyin. Yine olmazsa wifi üzerinden statik IP ile deneyin.
  7. umutberkayk

İpucu Xiaomi Tek Tuşla GETAPPS Uygulamasını Kaldırma

Herhangi bir sorun yaratır mı? Bir kararsızlık vs.
  8. umutberkayk

Soru Android güncellemesi yaparsam imei gidebilir mi?

Kullandığınız modelde yazılım güncelleme durumunda numaralar silinmez, şebeke gitmez. Telefonu TWRP aracılığıyla sıfırlanmanız gerekmektedir.
  9. umutberkayk

Yardım 12t pro android.process.acore durdu hatası

Telefonunuzun bootloader kilidini açmanız gerekiyor. Daha sonra tavsiyem taiwan romu kurmanız. Kurulum için fastboot yöntemini kullanmanız gerek.
  10. umutberkayk

Eğer youtube vs. uygulamalarda video araç kutusunu daha önce kullanıp kapattıysanız tekrar açıp ayarlarınızı sıfırlayıp kapatın. Eğer daha önce hiç kullanmadıysanız Ayarlar -> Ekran -> AI Görüntü Motoru yolunu takip edin. Menüde bulunan dört ayarı sırasıyla değiştirerek deneyin.
  11. umutberkayk

Soru 12t pro batarya

Cihaz henüz çok yeni olduğu için orijinal parçasını bulmanız pek mümkün değil. Yan sanayi bataryalar bile henüz çıkmamış. Bir sitede ilan var 500₺ civarında tahminen yan sanayi.
  12. umutberkayk

Video araç kutusu üzerinden stil ayarlarınızı kontrol edin.
  13. umutberkayk

Yardım Redmi Note 10 Pro Ön Kamera Sorunu

Farklı uygulamalarla test ederek anlayabilirsiniz ki denemişsiniz. Probleminiz yüksek ihtimal donanımsal. Test menüsünü de ayrı bir uygulama olarak düşünebilirsiniz, sonuç farklı olmayacaktır. Garantiye göndermeniz en sağlıklısı.
Üst Alt