Umut_R kullanıcısının son içeriği

1. U

Mi TV Box 273 TL - Akıllı Lamba 16$ ve Çeşitli İndirimler - Black Friday İndirimleri

Aynen bu fiyattan aldım ek olarak 9 tl civarı kargo sigortalama ekledim. Şu anda bir ürün daha sipariş etsem aynı kargoyla gelmez mi. İkincide de kargo sigortalatma yapmama gerek olur mu
  2. U

Mi TV Box 273 TL - Akıllı Lamba 16$ ve Çeşitli İndirimler - Black Friday İndirimleri

Sizden haber bekliyorum. Ayrıca gece siz dönmeyince 1 adet aldım ama 1 adet daha almak istiyorum. İndirim kodu varsa diğerini iptal edip 2 adet alabilir miyim.
  3. U

MEIZU EP51 Bluetooth Kulaklık Kablosuz Spor HiFi Kulaklıklar - 109.25TL | GearBest.com Mobil Bu ürün için ek bir indirim olur mu ? Bazen burada indirim kodları paylaşıliyor ?
  4. U

Soru Xiaomi mi 6 ekran koruma ve arka kılıf tavsiye.

Xiaomi Mi 6 Nano Glass Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu 67,90 TL yerine 14,90 TL Xiaomi Mi 6 Nano Glass Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu - n11.com N11 de bir tek işe yarar bu ürün var hocam
  5. U

Takipteyim ama nilkin h pro yu orda bulamadım
  6. U

Hocam bunlara indirim kodu filan bulabiliyor muyuz ?
  7. U

Bu ürün için indirim kodu yok mu. Sen ne kadara aldın hocam ?
  8. U

Hocam ben mavi için düşünüyorum sana ulaştı mı ürün. Görüntüyü bozar mı sence. Kendini çok belli ediyor mu telefonda
  9. U

Bu ürünü deneyen oldu mu ? Xiaomi Mi6 Redmi 4X iPhone 5S SE 6 6S 7 8 X Plus Kılıf Kapak Focu 80,90 TL yerine 23,90 TL Xiaomi Mi6 Redmi 4x İphone 5s Se 6 6s 7 8 X Plus Kılıf Kapak Focu - n11.com
  10. U

Hocam bu 2. Linkteki ürün hem ön hem arka tarafa ayrı ayrı mı kırılmaz cam şeklinde satılıyor ?
  11. U

GearBest Türkiye [Resmi Konu]

Gearbest TR: Orijinal Meizu EP51 Bluetooth HiFi Spor Kulaklıklar Ücretsiz Kargo Bu ürün kaç liraya geliyor sizin indirimizle ?
Üst Alt