umut666 kullanıcısının son içeriği

1. umut666

Ana Başlık Xiaomi 13 Kullanıcılar Kulübü - Bende Artık Bu Kulübün Üyesiyim

S23 ultra belki olabilir ama s23 kötü ya. Pilde bundan da kötü. Küçük ekran seviyorum böyle ama slerin küçük ekranlı modelleri pilde sıkıntı. Ultra da tuğla gibi. Mi 14 yine en mantıklısı gibi.
  2. umut666

Ne diyorsunuz 14e geçilir mi? Eldeki mi3+10bin TL ile 14e geçme durumum var. Çok da mantıksız gelmiyor açıkçası.
  3. umut666

İmei süresi dolanlar bugün denedi mi süre sıfırlandı mı diye? Bende aynı çünkü hat yok hala, birkaç gün sonra mı geliyor veya ilk günden gelmiyor mu hat?
  4. umut666

Güncellemeden sonra olur olmadık, hdr olmasa dahi videolarda parlaklığı hdr gibi artıyor. Bazen yapmıyor bazen yapıyor. Youtube dışı videolarda da yapıyor. Bakabileceğim pek çok ayara baktım ama anlamadım. Otomatik parlaklık zaten hak getire. 2 güncellemedir zifiri karanlıkta bile 50nin altına...
  5. umut666

Güncellemede son durum ne şimdi? Yapalım mı? Bi sorun var mı ciddi derece? Bi de izmirde bu direnç işini sağlam yapan Bi yer var mı bildiğiniz?
  6. umut666

Vowifi ile arama başta bana da mantıklı geldi. Simi eski telefona takarım interneti paylaşırım diye ama sim kartı çıkarınca vowifi zaten otomatik kapanıyor. Her türlü sim kart istiyor telefonda takılı. Bi de arama gelince diğer telefona gelecek, sonuçta yine onu kullanmış olacağım aynı anda iki...
  7. umut666

Amazonda şuanda indirimli bu arada spigenin sitesine göre. Kılıf artı 2 ekran koruyucu 900e geliyor. İptal ettim hemen 800e aldığım koruyucuyu. İlk 1 ay bedava prime üye oluyorsunuz zaten.
  8. umut666

Evet çok pahalı. Ama alternatifi yok. 800tl kadar dandik bir sürü koruyucu aldım hemen hiçbiri olmadı, şuan dandik bi tane yamuk yumuk kullanıyorum. Mecburum yani. 400 TL diye düşün içinden iki tane çıkıyor, züğürt tesellisi 😁
  9. umut666

Valla eski telefonda da kullandığım deri görünümlü malum kılıfı kullanıyorum bunda da, pek çok değişik markada aynı ürün var, kılıf bulursun çeşit ve merdivenaltı marka çok da mesele ekran koruyucu bulmaktı benim için. Nihayet spigen ekran koruyucu ve kılıf çıkarmış. Çok pahalı ama ekran...
  10. umut666

Güncellemede bi değişiklik farkeden oldu mu?
  11. umut666

Ana Başlık Xiaomi 13 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Hayır. Sadece tek seferlik bir ekran yanıp sönüyor yanlardan, bildirim efekti. Ama harici uygulamalar var. Zamanını, aralığını, şeklini vs ayarlayabildiğin. Ben mesela kamera etrafında halka şeklinde 3 5 dk yanacak şekilde ayarladım. Uygulamaya göre de farklı renk de atanabilir. Bir sürü seçenek...
  12. umut666

Güncellemeden sonra telefon daha fazla ısınıyor sanki.
  13. umut666

Ana Başlık Xiaomi 13 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Bir iki haftadır şöyle bi sorunla karşılaşıyorum. Kulaklık vs bi şey bağlı değil. Sadece youtubeda başıma geldi belki başka bi video platformunda da oluyordur bilmiyorum ama ne zaman yatay ekranda sesle oynasam bu hata geliyor. Yarım saat sonra bi daha vs. Webview güncellemesiyle ilgili çözümler...
  14. umut666

Çözüldü Mi 13 aod ve bildirim efekti gece çalışmıyor

Teşekkürler, bakayım hemen haberim yoktu güncellemeden
  15. umut666

Çözüldü Mi 13 aod ve bildirim efekti gece çalışmıyor

Böyle bi ayar yok mi 13te.
Üst Alt